Już niedługo rozpocznie się zbożowa superpełnia księżyca. Czego możemy się po niej spodziewać?

Kolejna superpełnia księżyca rozpocznie się już 12 sierpnia.
Już niedługo rozpocznie się zbożowa superpełnia księżyca. Czego możemy się po niej spodziewać?
Fot. Unsplash
11.08.2022

Sierpniowa pełnia księżyca, jaką zwykło się określać mianem zbożowej, osiągnie swoje maksimum 12 sierpnia o godzinie 3:35. To ostatnia trzecie superpełnia księżyca, jaką będziemy miały szansę oglądać w tym roku. Jak wpłynie na nas to interesujące zjawisko i czego możemy się po nim spodziewać?

Zobacz także: Chodzący ideał. Dlaczego zawsze czujemy się w obowiązku być doskonałe?

Co przyniesie nam zbożowa superpełnia księżyca?

Zbożowa superpełnia księżyca swoją nazwę zawdzięcza sierpniowym zbiorom. To właśnie w tym czasie plony są gotowe do zebrania. Jej innym, nieco mniej popularnym określeniem jest pełnia księżyca jesiotrów. Kiedyś zwykło się mówić, że to doskonały czas na ich łowienie. Otóż księżyc miał wprawiać zazwyczaj bardzo sprytne i niepoddające się szybko woli rybaków jesiotry w dziwne odrętwienie, przez które traciły swą czujność.

Zbożowa pełnia księżyca jest czasem, w którym powinnyśmy skoncentrować się na rozpoczynaniu nowych życiowych etapów. Już dawno nie było ku temu aż tak sprzyjających okoliczności. Dokonajmy więc przydatnego emocjonalnego bilansu. Zastanówmy się, które wydarzenia z przeszłości są przez nas nieustannie przywoływane i źle wpływają na harmonię naszych myśli. Postarajmy raz jeszcze poukładać je sobie w głowie, w pełni je zrozumieć i w końcu się od nich oderwijmy. Ciągłe rozpamiętywanie naprawdę nie ma sensu.  

Zbożowy księżyc umożliwi nam wytyczenie nowego toru i uporanie się z przeszłością. Dzięki jego wielkiej mocy poczujemy w sobie nie lada potencjał i będziemy mogły zacząć żyć na własnych zasadach. W końcu przestaniemy się ograniczać, obawiać zmian i ciągle przebywać w strefie cienia. 

Zobacz także: Znaki zodiaku, które mają niezwykłą intuicję i szósty zmysł

Polecane wideo

Stylowa fryzura butterfly haircut sprawi, że będziesz wyglądała jak gwiazda kina!
Stylowa fryzura butterfly haircut sprawi, że będziesz wyglądała jak gwiazda kina! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie