Na czym polega tajemnica uwodzenia?

Co należy do najpopularniejszych uwodzicielskich sztuczek?
Na czym polega tajemnica uwodzenia?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/paola_cossentino/)
31.07.2022

Wprawieni w sztukę uwodzenia od zarania dziejów wiedli bardzo interesujące życie. Bardzo często nie musieli borykać się z miłosnymi zawodami, odrzuceniem, czy ignorowaniem ich osób. To oni rozdawali karty. W życie wdrażali rozmaite sensualne wabiki, dzięki którym osoby, jakimi byli zainteresowani, nie mogli się im oprzeć. Na czym polega tajemnica uwodzenia?

Zobacz także: Mój szef chyba się we mnie zakochał. Sytuacja staje się coraz bardziej kłopotliwa...

Szkoła uwodzenia

Sztuka uwodzenia to nie tylko ludzka rzecz. Uwodzą również zwierzęta. I one specjalizują się w bardzo finezyjnych, zaskakujących, a do tego nadzwyczaj skutecznych środkach. Wystarczy podać za przykład pawie, czy rajskie ptaki czarujące swoimi wielkiej urody bajkowymi ogonami. Stawianie i stroszenie owych barwnych piór sprawia, że samice z łatwością poddają się ich urokowi. 

Ludzkie techniki uwodzenia na dobrą sprawę także sprowadzają się do pewnych powtarzalnych technik, dzięki którym można nieustannie robić piorunujące wrażenie. Co należy do najpopularniejszych uwodzicielskich sztuczek?

Magia spojrzenia: Powłóczyste, bardzo wymowne, pełne głębi spojrzenie to zawsze doskonały sposób na rozpoczęcie emocjonujące miłosnej gry. Idealnie działa stopniowanie napięcia poprzez chwilowe spuszczanie wzroku w nieco niewinny sposób, by po chwili znów z wielką erotyczną siłą skoncentrować wzrok na swoim obiekcie. 

Chód: Uwodzicielski chód to chód bardzo pewny siebie i lekko taneczny. Wyprostowana postawa, wysoko podniesiona głowa i delikatne kołysanie biodrami zawsze robią swoje. 

Gesty, których nie sposób przeoczyć: Mistrzynie uwodzenia, od zawsze wiedziały, że fantastycznym wabikiem jest delikatne przechylanie głowy i odgarnianie z kuszącym uśmiechem kosmyków za ucho. Kolejny uwodzicielski gest to owijanie kosmyka włosów wokół palca.

Głos: Głos uwodzicielki jest zawsze nieco ściszony i bardzo melodyjny. To ton głęboki, ale jednocześnie łagodny. Koniecznie kokieteryjny!

Zobacz także: Moja córka ma już kilka miesięcy, a ja nadal nie potrafię jej pokochać

Polecane wideo

Jak dzisiaj wyglądają aktorzy ze „Stranger Things”?
Jak dzisiaj wyglądają aktorzy ze „Stranger Things”? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
Katarzyna (Ocena: 5) 31.07.2022 22:29
Ja cały czas bawię się swoimi włosami, nawet w domu sobie je zakręcam na palcach. Dlatego te artykuł uważam za niezbyt mądry.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 31.07.2022 07:36
Jak to na czym? Na dawaniu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie