Portrety planetarne. Co mówi o Tobie dzień, w którym przyszłaś na świat?

Każdym dniem tygodnia włada inna planeta, satelita bądź gwiazda, która posiada odmienną moc oraz energię.
Portrety planetarne. Co mówi o Tobie dzień, w którym przyszłaś na świat?
Fot. Unsplash/Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
28.07.2022

Dzień, w jakim przychodziło się na świat, miał dla ludzi ogromne znaczenie już od doby starożytnej. Ów dzień bowiem wpływał na charakter dziecka, kształtował jego gusta, a potem kierował w stronę szczęścia i sukcesu bądź smutku i zguby. Zwykło się uważać, że każdym dniem tygodnia włada inna planeta, satelita bądź gwiazda, która posiada odmienną moc oraz energię. Warto więc sprawdzić, kto jest naszym planetarnym patronem.

Zobacz także: Znaki zodiaku skazane na nieodwzajemnioną miłość

Portrety planetarne

Poniedziałek

Ludzie urodzeni w pierwszy dzień tygodnia są kierowani przez Księżyc. Podobnie jak on mają raczej kapryśne osobowości. Ich nastroje i poglądy często zmieniają się jak w kalejdoskopie. Stałość męczy ich jednak znacznie bardziej aniżeli owe zmienne emocje.

Poniedziałkowe dzieci cechuje ponadprzeciętna intuicja i empatia. Potrafią doskonale odczytywać ludzkie emocje. Ludzie za nimi przepadają i lgną do nich. Empatyczność potrafi być jednak ich zgubą: chcąc pomóc innym, zapominają o swoich potrzebach. 

Wtorek

Ludziom, którzy przyszli na świat we wtorek patronuje Mars. To urodzeni wojownicy i doskonali mówcy. Do swoich idei przekonują szybko i skutecznie jak mało kto. Aby być szczęśliwi, muszą mieć w życiu ważną misję do spełnienia. Walka o ideały i lepszy świat sprawia, że czują, że żyją. W innych przypadkach gnuśnieją. Czasem bywają zbyt pewni siebie i władczy, co bardzo komplikuje ich życie prywatne. 

Środa

Środowym dzieciom sprzyja Merkury. To ludzie ciepli, pogodni, żywiołowi, kreatywni i bardzo ciekawi świata, którzy szybko chłoną wiedzę, a do tego potrafią przekazywać ją innym. Ci zaś ufają im i inspirują ich życiowymi, często niestandardowymi wyborami.

Ludzie, którzy urodzili się w środę, podążając za swoimi pragnieniami i marzeniami, nierzadko podejmują zbyt duże ryzyko. Ich nieustanna potrzeba dostarczania sobie solidnych porcji adrenaliny, nie zawsze kończy się dobrze. Powinni więc dbać o balans pomiędzy swoimi przygodami, a harmonijną codziennością. 

Czwartek

Wszystkim urodzonym w środę patronuje Jowisz. Dzięki jego wpływowi są obdarzeni życiową mądrością. Są autorytetami, inni przychodzą do nich po porady i zawsze mogą usłyszeć od nich coś błyskotliwego. Czwartkowe dzieci są dobroduszne, szczere i bardzo odpowiedzialne. Zawsze można na nie liczyć. Niestety mają niemałe skłonności do pracoholizmu i nie lubią pozwalać sobie na zwolnienie tempa. Powinny umieć powiedzieć sobie „stop!”. 

Piątek

Piątkowymi dziećmi kieruje planeta Wenus. To właśnie dlatego są tak romantyczni i delikatni. Piękne uczucia są dla nich najważniejsze. Nikt nie ma aż tak wrażliwych dusz, jak oni. Nikim nie targają aż tak wielkie emocje. To jednocześnie szczęście i zguba urodzonych w piątek.

Uczucia zdecydowanie za często grają u nich pierwsze skrzypce, doprowadzając do tego, że zakrzywia się im obraz rzeczywistości. Tym samym podejmują niewłaściwe decyzje, których potem żałują. Jednocześnie w swoich namiętnościach i fascynacjach są bardzo niestali. Błyskawicznie tracą dla kogoś rozum i równie szybko obojętnieją. 

Sobota 

Wszyscy, którzy urodzili się w sobotę mają za patrona Saturna. To ludzie, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Im trudniejsza wydaje się dana misja, tym bardziej się do niej garną.

Nadzwyczaj ambitni, wojowniczy, zdeterminowani, zdyscyplinowani i racjonalni, mają bardzo silne charaktery. Wręcz nie znoszą sprzeciwu, co odstrasza niemało osób, którzy uważają ich za bardzo trudnych w codziennej komunikacji. Ci, którzy odnajdą z nimi wspólny język, mogą jednak liczyć na ich wielkie wsparcie i uczucie oraz miłość i przyjaźń aż po wsze czasy. 

Niedziela

Ludzie urodzeni w ostatni dzień tygodnia są kierowani przez Słońce. Mało kto jest tak pozytywnie nastrojony do życia, jak oni. Życzliwi, pogodnie usposobieni, mają w sobie niezwykłą energię i emanują szalenie pozytywną aurą.

Są duszami towarzystwa - każdy marzy, aby znaleźć się w ich bliskim gronie. To ludzie, którzy mają świetny wpływ na innych. Potrafią ich dopingować i podbudowywać. Niedzielne dzieci uwielbiają być w centrum uwagi. Bardzo satysfakcjonuje ich, gdy stają gwiazdami na spotkaniach towarzyskich. To coś, co je gubi. Jeżeli tracą nieco na towarzyskim znaczeniu, wpadają we frustrację i wielki smutek. 

Zobacz także: Słodki drań. Dlaczego kobiety mają taką słabość do niegrzecznych chłopców?

Polecane wideo

Wnętrza i astrologia. Jaki styl mieszkania pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Wnętrza i astrologia. Jaki styl mieszkania pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
Emiliano Martinez (Ocena: 5) 19.12.2022 22:20
Tengo Marte si alguien pregunta
odpowiedz
. (Ocena: 5) 28.07.2022 15:52
Kto ma robloxa?
zobacz odpowiedzi (1)
. (Ocena: 5) 28.07.2022 15:51
A z kąd ja lub moi rodzice niby pamiętamy jaki to był dzień!? 🙄😒
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie