Czym są godziny lustrzane i jakie jest ich sekretne znaczenie?

Jaki tajemniczy przekaz niosą godziny z podwójnymi liczbami?
Czym są godziny lustrzane i jakie jest ich sekretne znaczenie?
Fot. Unsplash
24.07.2022

Godziny lustrzane to te, w których pojawiają się podwójne liczby. Należą do nich na przykład godziny, takie jak 00:00, 06:06, 13:13, 14:14, czy 18:18. Gdy zdarzy się nam, że zerkniemy na zegarek akurat wtedy, kiedy godzinę tworzy podobna ciekawa, powtarzalna kombinacja liczb, możemy spodziewać się, że niosą ze sobą szczególny przekaz. Godziny lustrzane są często nazywane przez numerologów godzinami anielskimi

Zobacz także: Sekretne życie liczb. Czy numerologia faktycznie zdradza, jakie jesteśmy?

Tajemnicze lustrzane godziny

Koncepcję godzin lustrzanych zwykło się łączyć z ideą synchroniczności, stworzoną przez szwajcarskiego psychiatrę i światowej sławy naukowca Carla Gustava Junga. Otóż w pozornie niemających większego wpływu na rzeczywistość zdarzeniach, mogą kryć się znacznie większe sensy. Głębia owego przekazu zależy od wyłącznie od interpretującego. 

Jeżeli godziny lustrzane coraz częściej zaczynają wkradać się do naszego życia, warto w końcu zwrócić na nie szczególną uwagę i należycie je zinterpretować. Wedle numerologów jest to bowiem znak, że jesteśmy w idealnym momencie do spełniania swojego największego marzenia, czy do podjęcia ryzyka, na jakie wcześniej nie byliśmy w stanie się porwać.

Znaleźliśmy się właśnie w doskonałym etapie, w którym będzie sprzyjało nam szczęście, a nasze siły witalne utrzymują się na tak wysokim poziomie, że nie może spotkać nas porażka. Godziny lustrzane można potraktować więc, jako bardzo pozytywną wróżbę i zachętę do przearanżowania swojego życia na bardziej harmonijne i doskonalsze. Owe liczby zdają się mówić „To Twój czas! Zdobądź się w końcu na odwagę i działaj!”. Dobrze mieć na uwadze ich przekaz. 

Zobacz także: Pechowe liczby. Jakie z nich, oprócz 13, przynoszą serie życiowych niefartów?

Polecane wideo

Wnętrza i astrologia. Jaki styl mieszkania pasuje do Twojego znaku zodiaku?
Wnętrza i astrologia. Jaki styl mieszkania pasuje do Twojego znaku zodiaku? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 4.5 / 5
anielskaa (Ocena: 4) 08.08.2023 18:10
No niby fajnie, ale o lustrzanych godzinach warto poczytac na stronach temu poświęconych, np https://lustrzanegodziny.pl albo https://twojaniolstroz.pl
odpowiedz
Piotr (Ocena: 5) 25.07.2023 10:45
https://lustrzanegodziny.pl/
odpowiedz

Polecane dla Ciebie