Zgadnij, jak często faceci piorą swoje dżinsy! (Oni naprawdę są brudasami!)

Często? Raczej bardzo, bardzo rzadko. Właściwie dopiero wtedy, gdy te są dosłownie sztywne z brudu! Wśród mężczyzn naprawdę mało jest czyściochów!
Zgadnij, jak często faceci piorą swoje dżinsy! (Oni naprawdę są brudasami!)
01.02.2010

Mężczyźni z natury mniej troszczą się o higienę niż kobiety. Często prysznic, to w ich mniemaniu strata cennego czasu, a pranie ubrań… no cóż, dopóki ciuchy nie są sztywne z brudu, można je przecież nosić. Jedna z sieci brytyjskich pralni postanowiła zbadać, ile razy zakładamy te same spodnie, zanim postanowimy je uprać. Jak czytamy na Sfora.pl, statystyczny mężczyzna, zanim zdecyduje się na pranie swoich ulubionych jeansów, nosi je 15 razy. Statystyczna kobieta 6 razy.

Brytyjki nie mają być jednak z czego dumne - o ile majtki zmieniają codziennie, to biustonosze raptem raz na 2 miesiące. Nie przeszkadza im szarzejący kolor, samoopalacz, kremy czy perfumy. Mimo to pamiętają o innych elementarnych zasadach higieny, jak choćby mycie rąk. Tutaj panowie dają popis ignorancji – aż 70 % z nich nie myje dłoni po skorzystaniu z toalety!

Nieciekawie wygląda także higiena nastolatków. Dobrym zastępstwem dla porządnej kąpieli jest ich zdaniem zastosowanie perfum oraz, w przypadku dziewcząt, nałożenie na twarz makijażu. Z kolei z nieświeżym oddechem, młodzież nie walczy przy pomocy pasty i szczoteczki do zębów, a gum do żucia.

Lilka Tylman

Zobacz także:

Polacy to brudasy!

Do nieprzyjemnego zapachu większość mężczyzn podchodzi zgodnie ze słynną maksymą: „Jestem człowiekiem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce”. Każdy się poci, więc trudno pachnąć fiołkami.

Kobiety piorą staniki raz na dwa miesiące!

O ile majtki zmieniane są codziennie, jak nakazują zasady higieny, to biustonosze są prane raptem raz na 2 miesiące.

Polecane wideo

Komentarze (150)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2011 20:24
Oj dziwini sa ci nasi panowie,ale powiem Wam ,ze troszke mnie to zaskakuje,poniewaz teraz wystarczy kupic dobry środek do prania,chociazby dreft i wlac do pralki,włożyć brudne spodnie i je uprać.Zadna filozofia
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2010 10:32
moj narzeczony kupil sobie tydzien temu spodnie a juz pierze je po raz trzeci! to samo tyczy sie podkoszulkow i skarpet ktore pierze codziennie!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.03.2010 10:29
Moj narzeczony kupil sobie tydzien temu spodnie i juz pierze je po raz trzeci to dopiero ciekawe nie:) a koszulki podkoszulki skarpetki itp pierze codziennie!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2010 11:46
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.02.2010 23:13
„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie