Miewam prorocze sny...

Sny prorocze zawsze niosą ze sobą wielki niepokój. Czy słusznie?
Miewam prorocze sny...
Fot. Unsplash (Jr Korpa)
02.07.2022

I znów się to zdarzyło... Czujemy, jak przeszywa nas nieprzyjemny lodowaty dreszcz, a pozytywne dotąd myśli zaczyna atakować wieki niepokój. Już po raz kolejny scenariusz naszego snu okazał się w niedalekiej przyszłości proroczy. Nasz partner faktycznie okazał się nie być tak prawdomówny, jak się nam przyśniło. Identycznie jak we śnie, nasza starsza siostra faktycznie zdecydowała się przeprowadzić do innego miasta. Co sądzić o tych dziwnych przypadkach? Czy zacząć myśleć o nich w kategorii paranormalnej? 

Zobacz także: Noc na księżycu. Co oznaczają sny, w których pojawiają się kosmiczne motywy?

Senna przepowiednia

Sny pełnią w naszym życiu przede wszystkim funkcje psychologiczne. Pokazują nam, co swego czasu zepchnęłyśmy do sfery podświadomości. Dzięki nim jesteśmy w stanie zanalizować, a co za tym idzie zacząć rozwiązywać rozmaite problemy. Choć scenariusze snów nierzadko mają nierealną, wręcz fantastyczną fabułę, to gdy zaczniemy rozbierać je na czynniki pierwsze, zapewne okażą się mocno zakotwiczone w rzeczywistości. 

Co jednak sądzić o snach, które okazały się prorocze? Co ciekawe, podobne sny nie mają w sobie ani krztyny paranormalności. To jedynie senne, bardzo skrupulatne przebadanie przez mózg tego, co się nam ostatnio przydarzyło. Jak to możliwe? 

Otóż analiza, jakiej dokonuje w czasie snu mózg, dotyczy nie tylko tego, co realnie miało miejsce, ale także wszystkich uczuć, jakich wówczas doświadczałyśmy - naszych pragnień, wzburzeń, podejrzeń, lęków, czy oczekiwań. Wielkie znaczenie ma w tym procesie także nasza intuicja. To właśnie dlatego sen może niekiedy zacząć ziszczać się na jawie. 

Zobacz także: Wewnętrzny GPS. Jak wzmocnić swoją intuicję?

Polecane wideo

Zmysłowa grzywka Paryżanek, która dodaje seksapilu i odejmuje lat
Zmysłowa grzywka Paryżanek, która dodaje seksapilu i odejmuje lat - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie