„Będzie lęk”. Krzysztof Jackowski zobaczył, co wkrótce czeka Polskę

Co konkretnie miał na myśli jasnowidz?
„Będzie lęk”. Krzysztof Jackowski zobaczył, co wkrótce czeka Polskę
Fot. Unsplash
28.06.2022

W ciągu ostatnich kilku lat Krzysztof Jackowski wyrobił sobie miano jednego z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Regularnie dzieli się swoimi wizjami m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych, a jego fani z niecierpliwością czekają na kolejne proroctwa. 

Zobacz również: „Nastanie głód”. Przerażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego

Ostatnio Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej nowej wizji. Tym razem dotyczyła ona najbliższej przyszłości Polski i Polaków. Niestety to, co zobaczył jasnowidz jest owiane lękiem. 

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polaków. „Będzie lęk”Fot. Unsplash

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polaków. „Będzie lęk” 

Krzysztof Jackowski miał nową wizję. Niestety jak większość jego proroctw, to również nie należy do optymistycznych. Wizjoner stwierdził, że wśród Polaków zapanuje niepokój i lęk. 

Nie wiem, czy to chodzi o nieruchomości czy o inne dobra, ale ludzie w panice będą chcieli wyprzedawać, bo tak jakby nie byli pewni miejsca, gdzie mają swoje majątki. Będzie lęk, ale nie będzie rzeczywistych przyczyn tego lęku, tylko narracja 

- mówił Krzysztof Jackowski. 

Jasnowidz odpowiedział również na pytania wielu fanów, którzy zastanawiają się, czy w najbliższym czasie można spodziewać się kolejnej fali koronawirusa i powrotu do obostrzeń. 

Są dwie możliwości, które są brane pod uwagę. To, co będzie czekać nas w końcówce lata, jesienią i zimą. Pierwsza możliwość jest taka, że będzie się tworzyło narrację zagrożenia bardzo poważnego, a druga możliwość, jeżeli tego nie można by było wprowadzić, to druga możliwość to powrót do zarazy. Z tym że zarazy nie przyjmą już wszystkie kraje tak, jak to było wcześniej, więc jest duże ryzyko upadku. Będzie się to mieszało: zagrożenie i zaraza. 

Co sądzicie o nowej wizji Krzysztofa Jackowskiego? 

Zobacz również: Nadchodzi kolejny śmiertelny wirus? Słowa Baby Wangi nie pozostawiają złudzeń

Polecane wideo

Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe
Osoby spod tych znaków zodiaku mają opinię dziwaków. Są naprawdę osobliwe - zdjęcie 1
Komentarze (9)
Ocena: 4.11 / 5
gość (Ocena: 5) 03.07.2022 16:19
Ale przecież wyraźnie chodzi o wzbudzenie lęku narracją wojny a nie że będzie wojna czytajcie że zrozumieniem ...tak łatwo zastraszyć ludzi
odpowiedz
CYGAN GDŃSK (Ocena: 5) 02.07.2022 13:39
Witam czytelników'' Wojna trwa już od 40 lat--tylko jest różna?? OD 2090 r wojenka trwa ;;ZACHU A --POLSKA I ROSJA Z POLSKĄ .My jako naród jesteśmy zagrożeniem dla UNI I ROSIJ . Po za naszymi plecami knują wszelkimi sposobami aby utrudnić nam życie .. Dlatego mają SZMALCOWNIKÓW co za dzięgi i matkę sprzedadzą i brata.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 01.07.2022 18:38
Może chodzi o to że wojna przeniesie się też do Polski? Osobiście mam nadzieję że nie ale po tych cytatach powyżej to jedyna że z przychodząca mi do głowy. Wierzę również w wizję i takie inne rzeczy więc moim zdaniem to jest możliwe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.06.2022 21:07
Tak będzie. Nie zmyślam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2022 17:42
Takie wizję to i ja mogę mieć, wystarczy poczytać w necie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie