Masz niezwykłą aurę! Czym jest tajemnicze biopole człowieka?

Aura nie jest wcale czymś nierealnym!
Masz niezwykłą aurę! Czym jest tajemnicze biopole człowieka?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)
28.06.2022

Czujemy to każdego dnia - niektórzy ludzie, których dopiero poznaliśmy budzą naszą wielką sympatię i dosłownie przyciągają do siebie jak magnes, tymczasem inni z niewiadomych przyczyn odpychają. Często powodem takiego stanu rzeczy jest tajemnicza aura. Choć na pierwszy rzut niewidzialna, ma wielką moc. To właśnie ona wpływa na to, jak odbieramy innych i jak inni widzą nas. 

Zobacz także: Projekt szczęście. 3 proste kroki do ogarnięcia życiowej harmonii

Fascynujące pole energetyczne

Każdy człowiek, jak i zwierzę posiada aurę, czyli biopole. W żadnym razie nie jest to magia, ale zbadane zjawisko fizyczne. Co ciekawe, wszystkie żywe istoty emitują nie tylko radiacje elektromagnetyczne, ale także i promieniowanie. Mimo że są to niskie poziomy oraz niskie częstotliwości, które wynoszą około stu kiloherców, mają bardzo silnie oddziaływanie, co potęgowane jest przez to, że otaczają nas pola jonów - elektrostatyczne i elektryczne. 

Aura znacznie zwiększa się, jeśli przebywamy w otwartych przestrzeniach, a zaczyna kurczyć się w mniejszych pomieszczeniach. Jej rozrostowi sprzyja światło, a pomniejszeniu zaś ciemność. Biopole każdego człowieka wygląda zupełnie inaczej. Jego barwa, jak i skala zależą przede wszystkim od naszej osobowości i tego, w jakim nastroju akurat się znajdujemy.

Jak łatwo się domyślić zgryźliwi malkontentci, którzy zwykli codziennie wstawać przysłowiową lewą nogą nie mają zbyt spektakularnej aury. Za to pogodni życzliwi optymiści, jacy czują się spełnieni i szczęśliwi mogą swą aurą zachwycać. Na aurę wpływa również zdrowotna kondycja. Pełnia sił ją powiększa, a problemy zdrowotne i wyczerpanie bardzo osłabiają. 

XX-wieczny rozwój technologii pozwolił nie tylko na ujrzenie aury i dokonanie jej pomiaru, ale też na wykonanie jej fotografii. Służy do tego tak zwana fotografia kirlianowska.

Zobacz także: Niesamowite świetliki. Dlaczego świecą?

Polecane wideo

Zmysłowa grzywka Paryżanek, która dodaje seksapilu i odejmuje lat
Zmysłowa grzywka Paryżanek, która dodaje seksapilu i odejmuje lat - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Nina (Ocena: 5) 03.07.2022 19:30
Macie literówkę...nie magnez tylko magnes! Magnez jest pierwiastkiem który piszemy przez z. Jeśli chodzi o magnes który przyciąga to piszemy przez s...Wstyd żeby takiej rzeczy nie wiedzieć i później to publikować.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 30.06.2022 15:06
Wwwwwvvww
odpowiedz

Polecane dla Ciebie