O jakim prezencie marzą ojcowie? Wyniki badania

Podpowiadamy, jak dopasować niestandardowy prezent do charakteru i pasji rodzica.
O jakim prezencie marzą ojcowie? Wyniki badania
Fot. Unsplash (Tim Mossholder)
22.06.2022

Jakie pomysły mogą stać się idealnym prezentem na Dzień Ojca? Coraz bardziej popularne w ostatnim czasie stają się upominki w formie emocji. Przed ich wyborem warto jednak zastanowić się, co lubi robić tata. Podpowiadamy jak dopasować niestandardowy prezent do charakteru i pasji rodzica.

Jak wynika z badania serwisu Prezentmarzeń “Jak Polacy dobierają prezenty do okazji”, co trzeci Polak wskazał, że dobrym pomysłem na Dzień Ojca są wyścigi rajdowe (jazda off road czy samochodem wyścigowym) 31%, nauka strzelania – 26%, podniebna przygoda – 22% (skok ze spadochronem, lot awionetką), podwodny świat – lekcja nurkowania (21%). Chętnie również wybierano upominki z kategorii kreatywnej (215) i aktywnej (19%). Coraz częściej Polacy idą z duchem czasu i wręczają prezenty w formie emocji lub vouchery (22%).

Polecamy także: To piękne imię dla dziewczynek zyskuje właśnie wielką popularność

Z okazji Dnia Ojca bardzo popularne stają się typowo męskie prezenty – między innymi różnego rodzaju sporty w szczególności przejażdżki luksusowymi samochodami lub jazda typu off road. Sporym powodzeniem cieszą się również różnego atrakcje w powietrzu i te wymagające rozwiązania różnego rodzaju łamigłówek. Taki prezent na pewno nie zostanie odstawiony na półkę, a ze względu na to, że wiąże się z intensywnymi emocjami, na pewno zostanie zapamiętany na długo – mówi Aleksandra Bromblik z serwisu Prezentmarzeń.

A Wy jakie upominki planujecie dla Waszych ojców?

Mat. prasowe

Polecane wideo

10 fryzur, które nie podobają się mężczyznom. Nie potrafią ich docenić
10 fryzur, które nie podobają się mężczyznom. Nie potrafią ich docenić - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie