Koszmarna przepowiednia polskiego jasnowidza. Najcięższy czas dopiero przed nami...

Czy faktycznie będzie aż tak źle?
Koszmarna przepowiednia polskiego jasnowidza. Najcięższy czas dopiero przed nami...
Fot. Unsplash
22.06.2022

Wojciech Glanc to jeden z najbardziej cenionych jasnowidzów, tarocistów i hipnotyzerów w Polsce. Każda jego nowa przepowiednia wywołuje więc niemałe zamieszanie i jest szeroko komentowana. Tym razem naprawdę ciężko będzie o niej zapomnieć, jako że jasnowidz zapowiada bardzo trudny czas zarówno dla Polski, jak i dla Europy. Obecne kryzysy i niedogodności to podobno nic w porównaniu z tym, co dopiero ma nadejść.

Zobacz także: Nadchodzi kolejny śmiertelny wirus? Słowa Baby Wangi nie pozostawiają złudzeń

Idzie nowe - znacznie gorsze

Co dostrzegł w swojej wizji Wojciech Glanc? Przede wszystkim wielką biedę. Niestety zgodnie z jego najnowszą przepowiednią będzie się nam wiodło coraz gorzej i gorzej. Czynniki ekonomiczne zaczną nam doskwierać dopiero po raczej spokojnym czasie wakacyjnym. Tuż po odejściu lata dosłownie z dnia na dzień zauważmy bezprecedensowo gigantyczny wzrost cen

W przepowiedni Wojciecha Glanca pojawiają się przymierający głodem emeryci, których tragiczna sytuacja finansowa zmusi do błagania o jałmużnę na ulicach. Jasnowidz mówi również o zwiększonej liczbie samobójstw wśród ludzi, których sprawy materialne dotychczas za bardzo nie kłopotały, jednakże między innymi przez zawirowania kredytowe znajdą się w wielkich tarapatach. Mnóstwo osób będzie miało nóż na gardle i przestanie dostrzegać sens w życiu.

Najbardziej kryzysowa ma być natomiast końcówka roku. Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia mogą nie upłynąć nam więc tak błogo i spokojnie jak zazwyczaj. Lipiec oraz sierpień warto tym samym wykorzystać na emocjonalną regenerację i zarazem przygotować się na to, co może nasz czekać w niedalekiej przyszłości.

Relaksujmy się póki możemy i... oszczędzajmy. 

Zobacz także: Projekt szczęście. 3 proste kroki do ogarnięcia życiowej harmonii

Polecane wideo

Zmysłowa grzywka Paryżanek, która dodaje seksapilu i odejmuje lat
Zmysłowa grzywka Paryżanek, która dodaje seksapilu i odejmuje lat - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie