Nadchodzi kolejny śmiertelny wirus? Słowa Baby Wangi nie pozostawiają złudzeń

Czy koronawirus był dopiero początkiem?
Nadchodzi kolejny śmiertelny wirus? Słowa Baby Wangi nie pozostawiają złudzeń
Fot. Unsplash
20.06.2022

Baba Wanga uchodzi za jedną z największych jasnowidzek XX wieku. Niewidoma mistyczka i znachorka pochodząca z terenów dzisiejszej Bułgarii zapisała się w historii jako autorka wyjątkowo trafnych, ale i przerażających przepowiedni. Mimo że jasnowidzka zmarła w 1996 roku, przed śmiercią zdążyła podzielić się ze światem swoimi wizjami sięgającymi daleko w przyszłość, w tym na rok 2022. 

Zobacz również: Podróżnik w czasie z 2236 roku ma dla nas wiadomość. „Przybyłem, aby was ostrzec”

Niestety przepowiednia Baby Wangi na ten rok nie napawa optymizmem. Jeśli wierzyć jej proroctwu, niebawem światu zacznie zagrażać kolejny śmiertelny wirus. Co dokładnie zobaczyła bułgarska mistyczka? 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez B A L K A N I S M (@balkanism__)

Baba Wanga i przepowiednia na 2022 rok. Będzie kolejna pandemia? 

Teoretycznie pandemia koronawirusa wciąż się nie skończyła, mimo że mówi się o niej coraz mniej. Jednak w obliczu takich kryzysów jak chociażby agresja Rosji na Ukrainę czy galopująca inflacja tematy związane z COVID-19 zeszły na dalszy plan. 

Ale według Baby Wangi już niedługo pandemia znów znajdzie się na ustach całego świata. W swojej wizji na 2022 roku mistyczka zobaczyła śmiertelnego wirusa zamrożonego na Syberii. Jasnowidzka zdradziła, że niebawem zostanie on uwolniony wskutek postępujących zmian klimatycznych, a tym samym ludzkość czeka kolejna pandemia. 

Niestety nie jest to jedyna niepokojąca wizja, jaką Baba Wanga podzieliła się w kontekście roku 2022. Zdaniem mistyczki w kolejnych miesiącach mają grozić nam liczne klęski żywiołowe, m.in. powodzie i trzęsienia ziemi w Australii oraz w niektórych rejonach Azji. Z kolei w Indiach temperatury mają sięgać nawet 50 stopni Celsjusza, a według jasnowidzki tamtejsze uprawy zaatakuje szarańcza, co wywoła klęskę głodu. Ponadto mieszkańcy wielu rejonów świata nie będą mieć dostępu do wody pitnej. 

Co sądzicie o tej przepowiedni Baby Wangi? 

Zobacz również: Miała 11 lat, gdy napisała te prorocze słowa. Jej wizja przyszłości okazała się bardzo trafna

Polecane wideo

Zasłynął jako „polski hydraulik”. Dziś robi karierę jako model plus size
Zasłynął jako „polski hydraulik”. Dziś robi karierę jako model plus size - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 2.33 / 5
Nutella (Ocena: 1) 20.06.2022 15:41
Najgroźniejszy jest wirus głupoty, który bardzo się rozprzestrzenia. To jest największe zagrożenie dla ludzkości. Zmiany klimatyczne i wirusy były, są i będą
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 20.06.2022 13:16
Zesray się babciu
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.06.2022 04:46
Ale lubicie straszyć ludzi poniżej przepowiednie z poprzednich lat taka jest dokładna wasza baba wanga Baba Vanga przepowiednie: 2008 - Lokalny konflikt na Półwyspie Indyjskim i związany z nim bezprecedensowy atak na cztery głowy rządów (można domniemywać, że chodzi o prezydentów), co w przyszłości stanie się jednym z mniej znaczących acz ważnych zwiastunów Trzeciej Wojny Światowej. 2010 - Trzecia Wojna Światowa, która rozpocznie się 10 listopada i zakończy w październiku, 2014 roku. Rozpocznie się dość typowo - od prowokacji i lokalnej wojny, gdzie zostanie użyta broń chemiczna (i/lub nuklearna). 2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom. 2014 - Większość ludzi (na półkuli północnej) zginie w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych naprominiowaniem i chemikaliami. 2016 - Europa prawie w całości wyludniona. 2018 - Chiny stają się potęgą światową. Wydobycie ropy naftowej się kończy. 2023 - Niewielkiej zmianie ulega orbita Ziemi. 2028 - Zostanie wynalezione nowe źródło energii. Panuje głód. Zostaje wysłany załogowy statek na Wenus. 2033 - Tereny polarne topnieją. Podnosi się poziom oceanów. 2043 - Europa i świat zaczynają się ekonomicznie odradzać. "Europa w większości muzułmańska". Pozdrawiam :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie