Jest nietypowym medium - kontaktuje się ze zwierzętami. Zdradziła, ile na tym zarabia

Rozmawia też z pupilami, które odeszły z ziemskiego świata. Jak to robi?
Jest nietypowym medium - kontaktuje się ze zwierzętami. Zdradziła, ile na tym zarabia
Fot. Instagram.com (@nikkivasconez)
10.06.2022

W Internecie można znaleźć całe mnóstwo historii osób, które jeszcze do niedawna zarabiały krocie w międzynarodowych korporacjach, ale z dnia na dzień postanowiły je porzucić i zająć się czymś zupełnie innym. Często okazuje się, że nawet największe pieniądze nie dają nam prawdziwego szczęścia i satysfakcji. 

Zobacz również: Jesteś „psiarą” czy „kociarą”? Naukowcy odkryli coś bardzo istotnego na temat tych preferencji

Na podobny krok zdecydowała się niejaka Nikki Vasconez z Filadelfii. Jeszcze niedawno 33-latka była wziętą prawniczką i zarabiała 75 tys. dolarów rocznie (ok. 320 tys. zł). Jednak postanowiła odejść z korporacji i dziś robi karierę jako medium. I to nie byle jakie, bo kontaktuje się nie z ludźmi, ale ze zwierzętami - zarówno żywymi, jak i umarłymi. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nikki Vasconez | Pet Psychic (@nikkivasconez)

Nikki Vasconez została medium. Kontaktuje się ze zwierzętami 

Wszystko zaczęło się w 2020 roku, gdy Nikki po raz pierwszy zainteresowała się psychologią zwierzęcą oraz tym, w jaki sposób komunikować się ze zwierzętami. 

Najpierw ćwiczyłam na zwierzakach rodziny i znajomych, a także obcych osób - zupełnie za darmo. Ale tuż po tym jak założyłam profile w mediach społecznościowych, zaczęłam zyskiwać obserwujących. Wkrótce zaczęły pojawiać się zgłoszenia. Po założeniu konta na TikToku w ciągu paru miesięcy zyskałam 175 tys. followersów. W styczniu 2022 roku musiałam przestać przyjmować zapisy, bo miałam zbyt dużo pracy 

- wspominała Nikki w rozmowie z portalem dailymail.co.uk. 

Na liście oczekujących, żeby porozumieć się ze swoimi pupilami z pomocą Nikki znajduje się ok. 4 tys. osób. W jaki sposób medium jest w stanie kontaktować się ze zwierzętami? Jak wyjaśnia, niezbędne jest zdjęcie zwierzaka, koniecznie takie, na którym widoczne są jego oczy. Ponadto Nikki potrzebuje takich informacji jak imię pupila, jego płeć, a także imiona osób, które mieszkają z nim pod jednym dachem. 

Nie chcę znać zbyt wielu szczegółów na temat zwierzęcia, żeby mój ludzki mózg nie przeszkadzał w odbiorze informacji 

- tłumaczyła medium. 

@nikkivasconez I said it. #petpsychic #italktoanimals #ilovedogsandcats #animalcomminicator #pawparents #furbabies4life ♬ Motivational(1132898) - TimTaj

Podczas sesji Nikki siedzi w ciszy i analizuje zdjęcie zwierzaka, telepatycznie zadając mu serię pytań. Następnie nagrywa je oraz uzyskane odpowiedzi na swój telefon, tak aby jej klienci dostali pełen obraz sytuacji. 

Kiedy komunikuję się ze zwierzętami czasami przed moimi oczami pojawia się jakiś obraz, a czasami słyszę pewne rzeczy. Nie słyszę ich akcentów ani tonu głosu, ale zawsze jestem w stanie wyczuć ich osobowość 

- przekonuje Nikki. 

Była prawniczka mówi, że jest w stanie nawiązać kontakt nie tylko z żywymi pupilami, ale również z tymi, które odeszły. 

Spośród zmarłych zwierząt, z którymi rozmawiałam, żadne nie było złe ani nie chowało urazy. Wszystkie były szczęśliwe i czuły się wolne. Mówiły m.in. o dolegliwościach, jakie ustąpiły gdy przeszły na drugą stronę. 

Pewnego razu rozmawiałam z kotem, który po śmierci zaczął widzieć, a za życia był ślepy. Komunikuję się ze zwierzętami, które już odeszły, a wciąż komentują życie swoich żyjących właścicieli. Jestem przekonana, że po śmierci udają się tam, gdzie ludzie. To zmieniło całe moje postrzeganie śmierci. Teraz myślę o niej jako o zmianie, przejściu. Nigdy nie spotkałam zwierzęcia, które byłoby smutne.  

@nikkivasconez I’m so thankful this happened b/c now I can help you!! #animalcommunicator #petsinheaven #animalcommunication #dogmommaaf ♬ original sound - Animal Communicator Nikki

Nikki pobiera kwotę w wysokości 350 dolarów, czyli ok. 1,5 tys. zł za godzinę swojej pracy. Ogranicza liczbę seansów do dwóch dziennie, aby być w stanie nawiązać jak najlepszy kontakt ze zwierzakami. 

Co sądzicie o takiej działalności? Wierzycie, że komunikacja ze zwierzętami jest możliwa?

Zobacz również: 5 znaków, że zaświaty próbują się z Tobą skontaktować

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans?
Te znaki zodiaku mogą liczyć na lato pełne miłości. Kto przeżyje gorący romans? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
Cloun 🤡 (Ocena: 5) 13.06.2022 20:02
To może być prawda , był już jeden taki co rozmawiał ze zwierzętami był dohtorem , dr Dolittle . Po za tym był pewien koń we Włoszech w dawnych czasach , który został senatorem Incitatus . Potem stracił to stanowisko w Senacie tylko dlatego że zubożał i już nie było go stać na wykupienie togi Senatora .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.06.2022 11:57
nigdy się nie dowiemy czy to prawda
odpowiedz

Polecane dla Ciebie