Trendy w randkowaniu. Czym jest hardballing?

Na czym polega ta coraz bardziej popularna strategia randkowania?
Trendy w randkowaniu. Czym jest hardballing?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/tezza.barton/)/Unsplash
28.05.2022

Nowe pokolenie singli ma już serdecznie dość długo trwającego randkowania i nieśpiesznego poznawania się, w którego rezultacie zamiast wizji zbudowania satysfakcjonującej relacji zostaje tylko spory niesmak. Są po prostu zdania, że nie warto marnować swego cennego czasu na to, aby spędzać go z kimś, kto tak naprawdę reprezentuje zupełnie inny schemat wartości. To dlatego już od samego początku nie owijają w bawełnę. 

Czas na hardballing, czyli prawdę mówioną prosto z mostu!

Zobacz także: Astrologiczna femme fatale. Znaki zodiaku, które bez skrupułów najczęściej łamią serca

Bez owijania w bawełnę

Hardballing to anglojęzyczny termin dosłownie oznaczający twardą piłkę. W domyśle chodzi jednak o bardzo szybką piłkę. Doskonale pasje on do zdobywającej coraz większą popularność strategii randkowania, która polega na tym, że prosto z mostu opowiada się drugiej stronie o swoich oczekiwaniach z góry. Bezkompromisowo, konkretnie i na temat: do czego w życiu dążę, jaki model życia mnie interesuje, jakie mam plany na przyszłość, jakie mam oczekiwania co do swojego partnera, czego nigdy nie zaakceptuję, co najbardziej mnie irytuje. 

I tak oto randkowa tajemnicza sytuacja od razu się klaruje. Wiedząc od razu, jakie plany ma osoba, którą się zainteresowałyśmy i świadomie wyznaczając swoje granice, mamy pewność, że nie czeka nas żaden zawód, czy przykrość. Szczerość w tym przypadku bardzo procentuje. Hardballingowcy radzą, by wykładać przysłowiową kawę na ławę już na pierwszej randce i w ten sposób unikać wszelakich nieporozumień. 

 Zobacz także: Mowa ciała zakochanego mężczyzny. Jak odczytywać jego niewerbalne gesty?

Polecane wideo

Wymarzona sesja ślubna. Pomysły, na które warto namówić fotografa
Wymarzona sesja ślubna. Pomysły, na które warto namówić fotografa - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie