Porcja magicznej wiedzy. Tajemnicze wahadełko

Co daje używanie wahadełka?
Porcja magicznej wiedzy. Tajemnicze wahadełko
Fot. iStock
08.05.2022

Używanie wahadełka wpisuje się w prastarą dziedzinę zwaną radiestezją. Zwykło się rozdzielać ją na fizyczną oraz mentalną. Radiestezja fizyczna zajmuje się poszukiwaniem wody. Wtedy zamiast wahadełka używa się rozgałęzionej różdżki. Radiestezja mentalna jest zaś nastawiona na poszukiwania odpowiedzi i sensów ukrytych w naszym umyśle. W jej przypadku owe odpowiedzi uzyskuje się dzięki korzystaniu z wahadełka.

Zobacz także: Porcja magicznej wiedzy. Lustro do rytuałów

Wielka moc wahadełka

Kiedy warto zacząć korzystać z wahadełka? Otóż może nam ono nam pomóc w wielu rzeczach, począwszy od poprawy stanu zdrowia po osiągnięcie kojącego oczyszczenia duchowego i wzmocnienie przepływu energii w czakrach. Ponadto wahadełko jest też uważane za swego rodzaju antenę, która może wskazywać nam najlepsze życiowe rozwiązania. Dzięki niemu możemy więc uniknąć wielu życiowych problemów. 

Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z używaniem wahadełka, wiedzmy że jego poprawne używanie, które może zagwarantować powyżej wymienione rzeczy jest dość długą drogą. W wahadłowaniu należy się wytrwale szkolić, tak by móc odkrywać w swoim wnętrzu, jak i w działaniu wahadła coraz większą moc. 

Po zakupie wahadła należy pozbyć się z niego niekorzystnej energii. W tym celu należy wystawić je na działanie światła księżyca. Przed każdym jego użyciem koniecznie trzeba je rozładować, na przykład uderzając o blat stołu. 

Przed sesją z wahadełkiem warto przygotować kadzidlany rytuał oczyszczający - okadzić miejsce, w którym będziemy z niego korzystać. Pomedytujmy przez chwilę, wyciszmy i skupmy się na intencji, w której wahadło ma nam pomóc. Dopiero potem wprawmy je w ruch i uważnie obserwujmy, co się z nim dzieje. W odgadnięciu tajemniczego przekazu wahadełka pomogą nam internetowe ezoteryczne przewodniki. 

Zobacz także: Zaklęcia na miłość. Jak kiedyś pomagano sobie w uwodzeniu?

Polecane wideo

Topowe modele jeansów na wiosnę. Inspiracje ♥
Topowe modele jeansów na wiosnę. Inspiracje ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie