Kim są granfluencerki?

W sieci zawrotną karierę robi obecnie nowa grupa fashionistek - to granfluencerki.
Kim są granfluencerki?
Fot. Instagram.com (https://www.instagram.com/iconaccidental/?hl=en)/(https://www.instagram.com/iris.apfel/?hl=en)
30.04.2022

Kto powiedział, że można działać jako fashionistka, mając jedynie dwadzieścia lub trzydzieści lat?  Najbardziej liczy się przecież miłość do mody, a nie metryka. Udowadnia to coraz liczniejsze grono granfluencerek. 

Zobacz także: Nowy wymiar luksusu. Wirtualna tiara od Dolce Gabbana za 1,28 mln zł

Pokrzepiająca era glanfluencera

Świat ma już serdecznie dość niezdrowego wyidealizowania i kreowania rzeczywistości, w których najnowsze trendy pokazują nieautentyczni, sztucznie doskonali i wiecznie młodzi ludzie. Im bardziej docenia się różnorodność i naturalność, tym mniejszym poważaniem cieszy się kult młodości. 

Tym samym na prowadzenie wychodzą fashionistki, które dotąd pozostawały w cieniu. Nadeszła właśnie ciekawa era glanfluencera, jakim to mianem zwykło się określać influencerów, którzy ukończyli sześćdziesiąty rok życia. W świecie mody to prawdziwe odkrycie. 

W docenieniu granfluencerek pomogła na pewno charyzmatyczna Iris Apfel, znana na całym świecie ikona mody. Zarażająca optymizmem i pomagająca nauczyć się samoakceptacji historyczka sztuki, filantropka i biznesmenka, przyszła na świat w 1921 roku. Pomimo przekroczenia setnego roku życia nadal prężnie działa i ma głowę pełną zaskakujących, intrygujących stylizacyjnych pomysłów.

W tym roku wielki rozgłos zdobyła kolekcja, jaką zaprojektowała dla popularnej szwedzkiej marki H&M. W ślady Iris, której instagramowy profil śledzą ponad dwa miliony osób, poszła na przykład równie stylowa Lyn Slate (@iconaccidental) i Linda Rodin (@lindaandwinks). 

Zobacz także: Widok na Pałac Kultury, ściana w cytaty, designerskie meble. Tak mieszka Kasia Sokołowska

Polecane wideo

Jej paznokcie wyglądają niesamowicie. Też będziesz je malować w ten sposób?
Jej paznokcie wyglądają niesamowicie. Też będziesz je malować w ten sposób? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie