O zgodę na randkę musiał poprosić... babcię dziewczyny. Odpowiedź, jaką otrzymał, to hit Internetu

„Wprawdzie wydajesz się miłym dżentelmenem, ale...”.
O zgodę na randkę musiał poprosić... babcię dziewczyny. Odpowiedź, jaką otrzymał, to hit Internetu
Fot. iStock
24.04.2022

Niektórzy użytkownicy aplikacji randkowych podejmują decyzję o tym, czy dana osoba jest warta ich czasu i uwagi tylko na podstawie zdjęć. Dla innych o wiele bardziej istotne jest to, co potencjalna druga połówka zamieściła w swoim opisie. A te bywają naprawdę kreatywne. 

Zobacz również: Zmiana nazwiska po ślubie - tak czy nie? Mężczyźni szczerze wyznali, co o tym myślą

Ostatnio cały Twitter zakochał się w historii, która wydarzyła się dzięki aplikacji randkowej Hinge. Wszystko po tym, jak pewien internauta opisał, co musiał zrobić, aby umówić się z dziewczyną, z którą się sparował. Z jej profilu jasno wynikało, że na drodze do randki stoi... jej babcia.

Chciał umówić się na randkę. O zgodę poprosił babcię dziewczynyFot. iStock

Chciał umówić się na randkę. O zgodę musiał poprosić babcię dziewczyny 

Mężczyzna o imieniu Zane podzielił się tą niecodzienną i uroczą historią za pośrednictwem Twittera. Podczas przeglądania aplikacji Hinge wpadła mu w oku niejaka Micaela. W opisie swojego profilu dziewczyna poinformowała, że aby umówić się z nią na randkę należy najpierw poprosić o zgodę jej babcię. 

Wielu mężczyzn pewnie od razu przesunęłoby palcem w lewo, ale nie Zane. Zaintrygowany internauta poprosił Micaelę o adres mailowy jej babci. Następnie poinformował dziewczynę, że wysłał oficjalne zapytanie. Niedługo potem otrzymał odpowiedź od niejakiej Carly Jenican o treści: 

Witaj, Zane. Wprawdzie wydajesz się miłym dżentelmenem, ale nie możesz zabrać mi mojej wyjątkowej wnuczki do Włoch. Poza tym w latach 50. umawiałam się z mężczyzną z Pensylwanii i teraz trzymam się z dala od tego stanu. 

Mogłoby się wydawać, że Zane nie otrzymał pozwolenia na zabranie Micaeli na randkę, ale ostatecznie spotkał się ze zgodą. 

Masz moje błogosławieństwo i lepiej postaraj się, żeby ta randka była tak udana, jak bar micwa jej kuzyna Davida, która odbędzie się w maju. 

Internauci zwariowali na punkcie tej historii, a zwłaszcza zaangażowania ze strony babci dziewczyny. Wszyscy kibicowali parze i wyrażali nadzieję, że będą żyli długo i szczęśliwie. Niestety – happy endu nie było. Wprawdzie Zane i Micaela wybrali się na randkę, ale okazało się, że nie zaiskrzyło między nimi. Co więcej, dziewczyna zdradziła, że wiadomość od rzekomej babci w rzeczywistości została napisana przez jej przyjaciółkę. 

Dowiedziałem się, że to przyjaciółka Micaeli wysłała do mnie maila. Byłem rozczarowany, ale z drugiej strony Carly zasługuje na uznanie za to, że jest dobrą przyjaciółką i że mnie rozbawiła. Carly, dla mnie jesteś babcią roku 

- napisał Zane na Twitterze. 

My również żałujemy, że babcia okazała się fałszywa, a między Zanem a Micaelą nie zaiskrzyło, ale musimy przyznać, że to naprawdę urocza historia. 

Zobacz również: „Kropla, która przelała czarę”. Internauci o najbardziej szokujących powodach, które przesądziły o rozstaniu

Polecane wideo

Cechy Twojego znaku zodiaku, które najbardziej irytują mężczyzn
Cechy Twojego znaku zodiaku, które najbardziej irytują mężczyzn - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 12.05.2022 11:53
Zabawna sytuacja!
odpowiedz
Adam (Ocena: 5) 26.04.2022 13:39
CO za pojebana akcja
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.04.2022 22:51
Zenada
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.04.2022 12:53
Urocza? Idiotyczna!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie