Szukasz alternatywy dla abonamentu? Wypróbuj sieć komórkową w aplikacji!

Męczą Cię zbędne formalności i podpisywanie kolejnych umów?
Szukasz alternatywy dla abonamentu? Wypróbuj sieć komórkową w aplikacji!
19.04.2022

W Orange Flex wszystko masz pod ręką dzięki aplikacji mobilnej, w której nie tylko aktywujesz Plan komórkowy, ale także uzyskasz dostęp do ekstra promocji. Elastycznie, wygodnie i bez wychodzenia z domu – sprawdź, jak działa Orange Flex!

Orange Flex – co to jest?

Potrzebujesz nowego numeru telefonu? A może chcesz zmienić dotychczasowego operatora sieci komórkowej? Przenieś numer do Orange Flex, dzięki któremu zyskasz nieograniczoną swobodę! Pobierz na smartfon aplikację mobilną Orange Flex, a następnie wykonaj kilka prostych kroków:

  1. Wybierz jeden z Planów Orange Flex

Każdy z pięciu Planów komórkowych Orange Flex gwarantuje Ci nieograniczony dostęp do popularnych social mediów oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE. Oferty różnią się m.in. ilością dostępnych gigabajtów – do wyboru masz 15, 30, 45, 80 lub 150 GB. Chcesz skorzystać z 5G? Nie ma problemu – wystarczy, że wybierzesz Plan z usługą #hello5G!

  1. „Nowy numer” lub „przenieś numer” – zadecyduj, co chcesz zrobić!

Po wybraniu najlepszego Planu komórkowego i założeniu konta zadecyduj, czy chcesz nowy numer, czy wolisz przenieść dotychczasowy od starego operatora sieci komórkowej. Jeżeli nie jesteś pewien, kiedy kończy Ci się aktualna umowa, wybierz opcję „Jak najszybciej!”, a Orange Flex zajmie się wszystkimi formalnościami. Dzięki temu unikniesz zbędnych kar i opłat za zerwanie warunków umowy!

  1. Odbierz kartę SIM od Orange Flex…

Zaraz po udanej rejestracji poczekaj od dwóch do trzech dni – u progu Twojego mieszkania lub domu pojawi się kurier z kartą SIM. Jeżeli nie lubisz czekać, możesz udać się do najbliższego salonu Orange i odebrać ją osobiście. A może zależy Ci na eSIM? Nie ma problemu – zainstalujesz ją na swoim smartfonie w kilka chwil, a to wszystko za 0 złotych.

  1. … i potwierdź tożsamość!

Abyś mógł zacząć korzystać z Orange Flex, wystarczy, że potwierdzisz swoją tożsamość. Wyślij do Flexa selfie i zdjęcie dokumentu tożsamości, a po udanej weryfikacji wybierz metodę płatności. Gotowe! Korzystaj z internetu, rozmawiaj bez limitów i ciesz się z wygody, jaką daje Ci Orange Flex.

Nie lubisz ograniczeń i zależy Ci na pełnej swobodzie? Dowiedz się, co to jest Orange Flex i skorzystaj z oferty na swoich warunkach! Sprawdź: https://flex.orange.pl/oferta/oferta-dla-ciebie

Oferta Orange Flex – dlaczego warto z niej skorzystać?

Mając numer we Flexie nie ograniczają Cię długoterminowe umowy – zarówno Plan komórkowy, jak i usługi dodatkowe aktywujesz oraz zmienisz, kiedy tylko chcesz. Orange Flex to oferta bez zobowiązań. Rezygnujesz Oto kilka, kiedy chcesz. Oto kilka innych powodów, dlaczego warto dołączyć do Orange Flex:

  1. Nowy smartfon? Sprawdź Sklep Flex!

Chcesz zmienić dotychczasowy smartfon? Nie ma problemu! Wystarczy, że odpalisz aplikację Orange Flex i zajrzysz do sklepu. Czekają tam na Ciebie premierowe modele, a także dobrze znane klasyki. A może rozglądasz się za nowymi słuchawkami bezprzewodowymi? We Flexie znajdziesz to, czego potrzebujesz najbardziej w kilka chwil, bez wychodzenia z domu!

  1. Orange Flex – oferty i promocje w Klubie Flex

Jesteś łowcą promocji i wyszukujesz godzinami obniżek na ubrania lub jedzenie? W Orange Flex atrakcyjne kody rabatowe i ekstra zniżki będziesz mieć na wyciągnięcie ręki. Odwiedź Klub Flex, wyraź zgodę na otrzymywanie ofert marketingowych i zacznij przeglądać oferty na ciuchy, kawę oraz inne usługi!

  1. „Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex

Orange Flex to nie tylko swoboda czy możliwość złapania ekstra rabatów – to dobry sposób na ekstra oszczędności! Wystarczy, że polecisz Flexa swojemu znajomemu, a otrzymasz na spółkę 100 złotych. Mało? Wysyłając kod polecający, możesz zyskać nawet do 1000 GB! Skorzystaj z promocji „Polecaj i zarabiaj” i zyskaj dodatkowe środki na wybrany Plan komórkowy.

Polecane wideo

Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 20.04.2022 11:57
No bardzo to wygodne i bezpieczne, zwlaszcza przesylanie zdjecia dowodu i selfie. Madrzy jestescie?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie