Zatajona relacja, eliminacje i nowy uczestnik w „Power of Love. Polska”

Zobacz, co działo się w programie w ostatnim tygodniu.
Zatajona relacja, eliminacje i nowy uczestnik w „Power of Love. Polska”
Fot. mat. prasowe
11.04.2022

Widzowie „Power of Love. Polska” nie mogą narzekać na nudę. Zdemaskowany w minionym tygodniu sojusz okazał się być dla jednego z uczestników tylko przykrywką dla… rozkwitającej w Polsce relacji! Dodatkowo w programie pojawił się nowy uczestnik, który dołączył do domu mężczyzn po pierwszych eliminacjach. Atmosferę w domu „Power of Love. Polska” podgrzał też pokaz bielizny, a jedna z par otrzymała szansę na sprawdzenie szczerości swoich uczuć podczas niezwykłej randki w Kapadocji! Zobacz, co działo się w programie w ostatnim tygodniu.

Zobacz także: Kim są uczestnicy polskiej edycji „POWER OF LOVE”?

„Power of Love. Polska”

O tym, że kłamstwo ma krótkie nogi, przekonał się jeden z członków zdemaskowanego w zeszłym tygodniu paktu. Gracjan, który zarzekał się co do szczerości uczuć i intencji wobec Pauliny, podjął zaskakującą decyzję o spowolnieniu ich relacji, a następnie pod presją grupy przyznał, że tak naprawdę jest zaangażowany w relację z kobietą, której w programie nie ma. To wywołało burzę emocji wśród uczestników, zachodzących w głowę, po co ktoś, kto znalazł miłość poza programem, przyleciał do Stambułu? Samej Paulinie udało się podejść do sytuacji z dystansem, a w miejsce utraconego zaufania do Gracjana szybko pojawiła się nadzieja, że do programu wkrótce dołączy mężczyzna, który będzie jej prawdziwą szansą na miłość.

Uwagę od tych przykrych zdarzeń skutecznie odwrócił jednak… pokaz seksownej bielizny! Uczestniczki wybierały własną stylizację, która najlepiej odzwierciedla ich charaktery i styl. Panowie nie kryli zachwytu wyborami Pań, choć niektórzy zdecydowali się zachować gromkie brawa wyłącznie na występ „tej jednej”.

Tymczasem do trzech szczęśliwie rozwijających się związków: Eryki i Bartka, Julii i Filipa oraz Wiktorii i Patryka, dołączył kolejny duet – uwielbiany przez wszystkich Mundek odnalazł wspólny język z Kingą Jatą! Oboje przyznają, że miło spędza im się razem czas, choć na tym etapie nie są gotowi do poważnych deklaracji. Mimo tego razem z trzema pozostałymi parami zostali wystawieni na prawdziwą próbę – dziewczyny otrzymały zadanie wylosowania przypadkowych partnerów, z którymi udadzą się do Red Roomu bez możliwości wytłumaczenia, dlaczego spotykają się akurat z nimi. Te krótkie widzenia spowodowały falę pierwszych przejawów zazdrości. Szczególnie Bartkowi trudno było patrzeć na relację ze spotkania Eryki z Radkiem.

power of lovePo raz pierwszy tydzień zakończyły eliminacje – uczestnicy zadecydowali, że ze Stambułem musi pożegnać się Adam, który nie potrafił zmierzyć się z przykrymi skutkami zawarcia paktu z Martą, Gracjanem i Pauliną. Podczas gali również po raz pierwszy to głosy widzów wyłoniły lidera i zwycięzcę nagrody pieniężnej. Ulubienicą widzów okazała się Wiktoria, która poza 3000 zł otrzymała też randkę… w Kapadocji! Do jednego z najbardziej romantycznych miejsc Turcji udaje się z Patrykiem – relacja z ich randki już w najbliższych odcinkach programu.

power of lovePo odejściu Adama do programu dołącza nowy uczestnik. Łukasz, który do Stambułu przyjechał z Norwegii, gdzie na co dzień pracuje, ma nadzieję znaleźć w programie miłość opartą na szczerości i zaufaniu. To zdaje się pokrywać z oczekiwaniami wielu kobiet w programie, ale czy to wystarczy, by zrodziło się prawdziwe uczucie? Jedno jest pewne – jego pierwsza wizyta w domu kobiet wywoła niemałe emocje!

Przed nami kolejny tydzień emocjonujących spotkań, randek, wyzwań, konkursów, sprzeczek i intryg – premierowe odcinki „Power of Love. Polska” do obejrzenia codziennie w ZOOM TV o godz. 21:00. Dodatkowo, show będzie można oglądać na platformie FilmBox+.

Mat. prasowe

Polecane wideo

Model protestuje przeciw monogamii. Ma już 8 żon, marzy o kolejnych dwóch
Model protestuje przeciw monogamii. Ma już 8 żon, marzy o kolejnych dwóch - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie