Pomocna dłoń Re. Na czym polega tajemniczy miłosny rytuał egipski?

Co można zyskać dzięki jego wykonaniu?
Pomocna dłoń Re. Na czym polega tajemniczy miłosny rytuał egipski?
Fot. Unsplash
12.04.2022

Rytuały egipskie są uważane za jedne z najsilniej działających magicznych praktyk, które mają dopomóc w miłosnym pojednaniu. Utrzymuje się, że w różnych formach stosowano je już od starożytności. 

Jego zastosowanie zaleca w się w przypadku najbardziej burzliwych rozstań. Partnerzy, którzy rozstali się w wielkim gniewie i poczuciu wzajemnych pretensji, mają dzięki niemu szansę na szybkie odbudowanie relacji i wejście w nowy życiowy etap bez złych wspomnień.

Warunkiem koniecznym, aby rytuał zadziałał, jest to, by nadal pałali do siebie uczuciem. Po rytuale ulegnie ono znacznemu wzmocnieniu. Do związku wróci też energia erotyczna i wielka pasja. 

Zobacz także: Jest uważany za jeden z najsilniej działających talizmanów. Sprawdź, jak działa kryształ górski

Powrót miłości z pomocą egipskiego boga Re

Aby osiągnąć opisany powyżej efekt, należy odprawiać rytuał codziennie przez dziesięć dni. Nie można doprowadzić do ani jednego zaniedbania, gdyż straci swą moc i trzeba będzie powtarzać proces od początku. Najlepszą porą na wykonywanie rytuału egipskiego jest późny wieczór lub noc. Nie należy mieć wówczas towarzystwa. Mawiano, że mocarny bóg Re nie lubi osób strachliwych i nie ma ochoty im pomagać. 

Należy zgasić światła w całym domu, a w jednym pomieszczeniu zapalić kilka świec, tworząc mały ołtarz. Należy na nim umieścić kilka rzeczy, które były w posiadaniu osoby, jakiej miłość pragniemy odzyskać. Obok nich należy umieścić w otwartym płaskim naczyniu jak najjaśniejszy piasek, jaki tylko udało się nam odnaleźć. 

Kolejnym etapem jest przypominanie sobie najpiękniejszych chwil z partnerem, a następnie pokłon bogowi Re. Wpatrując się w płomienie świec, należy prosić go o interwencję i sprowadzenie partnera z powrotem do naszego życia. Następnie trzeba napisać palcem na piasku jego inicjały.  

Co sądzicie o takich rytuałach? Podchodzicie do nich z ciekawością czy przymrużeniem oka?

Zobacz także: Porcja magicznej wiedzy. Kadzidlany rytuał oczyszczenia

Polecane wideo

Najbardziej niezwykłe ceremonie wejścia w dorosłość. Jak to wygląda w różnych krajach?
Najbardziej niezwykłe ceremonie wejścia w dorosłość. Jak to wygląda w różnych krajach? - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 1 / 5
wir (Ocena: 1) 12.04.2022 16:03
Poczekam z odprawianiem tych guseł na oficjalną wykładnie epidiaskopu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie