Amulety i talizmany: Co się stanie, gdy zaczniesz nosić przy sobie różowy kwarc?

Różowy kwarc noszony jako amulet może nam przynieść niemałe korzyści. Nie na darmo mówi się o nim przecież kamień miłości.
Amulety i talizmany: Co się stanie, gdy zaczniesz nosić przy sobie różowy kwarc?
Fot. Unsplash
08.04.2022

Już od dawien dawna wierzono, że kamienie naturalne kryją w sobie wielkie moce. Mówi się, że do grona najsilniej działających należy różowy kwarc, wielkiej urody kamień, z którego właściwości Asyryjczycy korzystali już w 800 roku p.n.e. Potem bardzo doceniali go starożytni Grecy i Rzymianie. Przez wieki służył jako wspaniała ozdoba, niezrównany amulet, ale także jako lek, dzięki któremu można było zwalczyć migreny, dolegliwości kardiologiczne i psychiatryczne.

Zobacz także: Wewnętrzne dziecko. Jak je w sobie pielęgnować?

Różowy kwarc na usługach Amora

Nazywano go też kamieniem miłości, jako że jak mało który pomagał zdobywać dotychczas niewzruszone serca. Używając go, można było rozkochać w sobie niemalże każdego

Wszystko dlatego, że różowy kwarc emituje wielką energię. To zaś energia szalenie pozytywna, niosąca radość, szczęście, harmonię i błogie uczucie spełnienia. Trudno się jej oprzeć. 

Ponadto korzystając z różowego kwarcu, mamy szansę nie tylko dopomóc sobie w zdobywaniu serc, ale też zacząć patrzeć na siebie zupełnie innymi oczyma. Dzięki temu niezwykłemu kamieniowi możemy się ogromnie polubić, odkryć mnóstwo swoich zalet, jakich dotychczas nie zauważałyśmy. Wreszcie pokochać się i uczynić się wewnętrznie promiennymi. Dla osób z niską samooceną talizman z różowego kwarcu to nieoceniona pomoc.

Co więcej, gdy nosimy go przy sobie, jak ręką odjął odchodzą od nas wszelkie emocjonalne niepokoje.

Zobacz także: Mowa kamieni. Jak dobierać kamienie naturalne, by sprzyjały naszemu szczęściu?

Polecane wideo

Jak urządzić balkon? Najpiękniejsze wiosenne inspiracje
Jak urządzić balkon? Najpiękniejsze wiosenne inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 3 / 5
MichalT46 (Ocena: 1) 13.04.2022 10:23
ja sie nie zgadzam, pozdrawiam Huebrta z Piszczaca
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2022 08:29
Odpowiadam: absolutnie nic.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie