Lekarze nie dawali im żadnych szans. Dziś te bliźniaczki syjamskie robią karierę na TikToku

Internauci pokochali je za autentyczność i poczucie humoru.
Lekarze nie dawali im żadnych szans. Dziś te bliźniaczki syjamskie robią karierę na TikToku
Fot. Instagram.com (@andrade_glupe)
05.04.2022

Bliźnięta syjamskie często rodzą się martwe albo umierają jeszcze w łonie matki. Taką samą prognozę 22 lata temu usłyszeli rodzice Carmen i Lupity Andrade, którym lekarze kazali przygotować się na najgorsze. Jednak ich czarne scenariusze się nie sprawdziły - dziewczynki przyszły na świat całe i zdrowe, z tym że dzielą układ krążenia, trawienny i rozrodczy, a także nogi oraz wątrobę. 

Zobacz również: „Marzenie się spełniło”. Sofia Jirau to pierwsza modelka Victoria’s Secret z zespołem Downa

Gdy dziewczynki miały 2 latka cała rodzina przeprowadziła się z Meksyku do Stanów Zjednoczonych, tak aby bliźniaczki mogły mieć dostęp do lepszej opieki medycznej – i tam już pozostali. Dziś Carmen i Lupita robią karierę na TikToku, a ich konto śledzą już prawie 3 mln obserwujących. 

Carmen i Lupita. Bliźniaczki syjamskie robią karierę na TikToku

Bliźniaczki chętnie nagrywają filmiki, na których pokazują, jak wygląda ich życie. Wcześniej były bohaterkami programu dokumentalnego zatytułowanego „Conjoined Twins: Inseparable”, emitowanego przez stację TLC. 

Carmen i Lupita nie tylko dokumentują swoje życie, ale także rozprawiają się z powszechnymi mitami na temat bliźniaków syjamskich oraz z hejterami. Wyjaśniają m.in., że mimo iż ich ciała są połączone, obie mają własne i różne od siebie osobowości. Przykłady? W czasach szkolnych Carmen uwielbiała się uczyć i była duszą towarzystwa, podczas gdy Lupita była bardziej nieśmiała i miała większe problemy z ocenami. Ponadto Carmen uwielbia się malować, a jej siostra raczej stroni od makijażu. 

Ponad wszystko bliźniaczki udowadniają jednak, że mają do siebie olbrzymi dystans i żadne hejterskie komentarze nie są w stanie zmniejszyć ich samooceny ani zniszczyć ich emocjonalnej więzi. O tym, jak wygląda życie Carmen i Lupity przekonacie się zaglądając do naszej galerii.  

Polecane wideo

Nie wierz w to, co pokazują na Instagramie. Ujawniono, jak influencerki wyglądają naprawdę
Nie wierz w to, co pokazują na Instagramie. Ujawniono, jak influencerki wyglądają naprawdę - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie