Jest uważany za jeden z najsilniej działających talizmanów. Sprawdź, jak działa kryształ górski

Już w starożytnym Egipcie wyrabiano z niego biżuterię mającą sprzyjać życiowej pomyślności.
Jest uważany za jeden z najsilniej działających talizmanów. Sprawdź, jak działa kryształ górski
Fot. Unsplash
05.04.2022

Niezwykłe właściwości kryształu górskiego były doceniane od bardzo dawna. Już w starożytnym Egipcie wyrabiano z niego biżuterię mającą sprzyjać życiowej pomyślności i stosowano go jako soczewkę, którą wzniecano ogień.

Tę wielkiej urody przezroczystą odmianę kwarcu utożsamiano kiedyś z diamentami, dlatego często nazywano ją diamentem alaskańskim, czy meksykańskim. 

Zobacz także: Mowa kamieni. Jak dobierać kamienie naturalne, by sprzyjały naszemu szczęściu?

Kryształ górski: Całodobowa ochrona

O krysztale górskim zwykło się mówić jako o świetle życia, tak niezwykłe właściwości w nim upatrywano. Kryształ górski jest bowiem uważany za jeden z najsilniej działających kamieni. Gdy nosi się go jako talizman, można spodziewać się wspaniałych efektów. 

Przede wszystkim posiada tak wielką pozytywną energię, że w jego obecności od razu zostaje wyeliminowania ta negatywna. Odpycha złe uroki, wszelkie złorzeczenia i niegodziwości. Dzięki niemu można unikać ludzi o złych intencjach. Wspaniale wzmacnia intuicję, stanowiąc pomoc w podejmowaniu życiowych decyzji. 

Pomaga też w osiągnięciu wspaniałego stanu duchowej harmonii. Relaksuje i oczyszcza myśli. Ponadto uzdrawia. Zaleca się go nosić, na przykład jeśli cierpimy na choroby serca i mamy problemy z układem immunologicznym.  

Zobacz także: Bujanie w obłokach: Dlaczego warto poświęcać kwadrans dziennie na marzenie?

Polecane wideo

Jak urządzić balkon? Najpiękniejsze wiosenne inspiracje
Jak urządzić balkon? Najpiękniejsze wiosenne inspiracje - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie