Ten trik jest genialny. Co się stanie, kiedy włożysz gąbkę do lodówki?

Wypróbuj koniecznie!
Ten trik jest genialny. Co się stanie, kiedy włożysz gąbkę do lodówki?
Fot. pexels (Athena)
31.03.2022

Z czym kojarzy ci się kuchenna gąbka? Cóż, większość odpowiedzi z pewnością będzie wiązała się z myciem naczyń. Jednakże warto wiedzieć, że to nie jedyne zastosowanie tego przedmiotu. Co więc jeszcze można z nią zrobić? Polecamy wypróbować pewien prosty trik.

Przeczytaj też: Rośliny dla leniwych. Kwiaty doniczkowe, które przetrwają wszystko

Gąbka: Jak pozbyć się przykrego zapachu z lodówki?

Czy z twojej lodówki wydobywają się przykre zapachy? W takiej sytuacji nasze babcie wkładały do niej połówkę jabłka lub ziemniaka. Niektórzy z nieprzyjemną wonią walczą też w taki sposób, że wkładają na półkę talerzyk z ziarnami kawy. Jeśli jednak nie masz tego typu pod ręką, do lodówki możesz włożyć… gąbkę. Jak działa ten patent? Chodzi o to, że myjka pochłonie wilgoć oraz brzydkie aromaty. Czy można wykorzystać jakąkolwiek gąbkę? Niekoniecznie. Najlepiej sprawdzi się nowa i sucha. Pamiętaj jednak, że należy ją wymienić raz na kilka dni.

Co jeszcze warto zrobić, by z lodówki nie wydobywał się przykry zapach? Przede wszystkim regularnie czyścić sprzęt. Ponadto trzeba w odpowiedni sposób przechowywać produkty spożywcze i dbać o to, by na bieżąco pozbywać się z półek przeterminowanych czy gnijących warzyw i owoców.

Polecane wideo

Jak mieszka Antek Królikowski?
Jak mieszka Antek Królikowski? - zdjęcie 1
Komentarze (20)
Ocena: 4.35 / 5
gość (Ocena: 5) 24.09.2022 22:12
😘🙂😆😉🙁🤔👩🏾‍🤝‍👩🏽👬👩🏼‍🌾👳🧑‍🌾🧑‍🚒🧖🤹🙆💅🤎😖😟😯😍🤕😲😬🥸🍉🍏😭🏖️⛱️☁️⚡🌅🌇⭐🌈😠😦😲😮😧😞🌝😣😾🤍🖤🤍🙀🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🕳️🤍🖤💞
odpowiedz
Spam (Ocena: 5) 22.09.2022 21:34
😀😃😄😁😆😅😂🤣😭😉😗😙😚😘🥰😍🤩🥳🙃🙂😋😛😝😜🤪😇😊☺️😏😌😔😑😐😶🤔🤫🤭🥱🤗😱🤨🧐😒🙄😤😠😡🤬🥺😟😥😢☹️🙁😕🤐😰😨😧😦😮😯😲😳🤯😬😓😞😖😣😩😫😵😴😪🤤🌛🌜🌚🌝🌞🥴🥵🥶🤢🤮🤧🤒🤕😷🤠🤑😎🤓🤥🤡👻💩👽🤖🎃😈👿👹👺🔥💫⭐🌟✨💥💯💢💨💦💤🕳️🎉🎊🙈🙉🙊😺😸😹😻😼😽🙀😿😾❤️🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍♥️💘💝💖💗💓💞💕💌💟❣️💔💋👥👤🗣️👣🧠🩸🦠🦷🦴☠️💀👀👁️👄👅👃👂🦻🦶🦵🦿🦾💪👍👎👏🙌👐🤲🤝🤜🤛✊👊🤚👋🖐️✋🖖🤟🤘✌️🤞🤙🤏👌🖕🖕🖕🖕🖕🖕☝️👆👇👉👈✍️🤳🙏💅🙇🙋💁🙆🙅🤷🤦🙍🙎🧏💆💇🧖🛀🛌🧘👩‍🦯👩‍🦼👩‍🦽🧎🧍🚶🏃🤸🏋️⛹️🤾🚴🚵🧗🤼🤹🏌️🏇🤺⛷️🏂🪂🏄🚣🏊🤽🧜🧚🧞🧝🧙🧛🧟🦸🦹🤶👼💂👸🤵👰👩‍🚀👷👮🕵️👩‍✈️👩‍🔬👩‍⚕️👩‍🔧👩‍🏭👩‍🚒👩‍🌾👩‍🏫👩‍🎓👩‍💼👩‍⚖️👩‍💻👩‍🎤👩‍🎨👩‍🍳👳🧕👲👶🧒🧑🧓👩‍🦳👩‍🦰👱👩‍🦱🧔🧔🕴️💃🕺👯🧑‍🤝‍🧑👭👬👫💏👩‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👩💑👩‍❤️‍👨👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍👩🤰🤱👪💐🌹🥀🌺🌷🌸💮🏵️🌻🌼🍂🍁🍄🌾🌱🌿🍃☘️🍀🌵🌴🌳🌲⛰️🏔️❄️☃️⛄🌊🌬️🌀⛱️🌁🌫️🌡️🔥🌋🏜️🏞️🏖️⛱️🌅🌄☀️🌤️⛅🌥️🌦️☁️🌨️⛈️🌩️🌧️💧☔⚡🌈⭐🌟💫✨🌙☄️🌠🌌🪐🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌍🌎🌏🙈🙉🙊🐵🦁🐯🐱🐶🐺🐻🐨🐼🐹🐭🐰🦊🦝🐮🐷🐽🐗🦓🦄🐴🐸🐲🦎🐉🦖🦕🐢🐊🐍🐁🐀🐇🐈🐩🐕🦮🐕‍🦺🐅🐆🐎🐖🐄🐂🐃🐏🐑🐐🦌🦙🦥🦘🐘🦏🦛🦒🐒🦍🦧🐪🐫🐿️🦨🦡🦔🦦🦇🦅🦉🐓🐔🐣🐤🐥🐦🦜🕊️🦢🦩🦚🦃🦆🐧🦈🐬🐋🐋🐟🐠🐡🦐🦞🦀🦑🐙🦪🦂🕷️🕸️🐚🐌🐜🦗🦟🐝🐞🦋🐛🦠🐾🍓🍒🍎🍉🍑🍊🥭🍍🍌🍋🍈🍏🍐🥝🍇🥥🍅🌶️🥕🍠🧅🌽🥦🥒🥬🥑🍆🧄🥔🌰🥜🍞🥐🥖🥯🧇🥞🍳🥚🧀🥓🥩🍗🍖🍔🌭🥪🥨🍟🍕🌮🌯🥙🧆🥘🍝🥫🥣🥗🍲🍛🍜🦪🦞🍣🍤🥡🍚🍱🥟🍢🍙🍘🍥🍡🥠🥮🍨🍨🍦🥧🍰🍮🎂🧁🍭🍬🍫🍩🍪🍯🧂🧈🍿🧊🥤🧃🥛🍼🍵☕🧉🍺🍻🥂🍾🥃🥃🍷🍸🍹🍶🥢🍴🥄🔪🍽️
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.08.2022 15:38
Rddd😠😡👺👹👹👿😈🚃🚂🚃🚂🚄🚅🚝🚓🚓🚓🚓🚑🚑🚓🚑🚃🚃🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚂🚃🚃🚂🚂🚂🚂🚄🚃🚘🚘🚃🚘🚃🚔🚖🚔🚖🚖🚔🚃🚂🚄🚄🚃🚄🚃🚄🚃🚄🚄🚃🚃🚘🚂🚄🚘🚘🚃🚔🚃🚄🚃🚃🚄🚓🚔🚃🚄🚔🚃🚘🚘🚄🚂🚂🚂🚂🚓🚃🚃🚃🚃🚓🚓🚓🚓🚓🚃🚃🚃🚓🚓🚓🚓🚃🚃🚃🚃🚃🚃🚓🚓🚓🚓🚓🚃🚨🚨🚦🚥🚥🚥🚥🚥🚦🚦🚦🐷🐽🦼🚜🚜🚜🚜🚝🚜🚜🚜🚜🏎️🏎️🏎️🏎️🚅🚅🚜🚜🚝🚜🚜🚜🚝🚝🚜🚜🚃🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚑🚑🚑🚑🚑🚂🚂🚑🚑🚓🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🚑🏍️🚑🚓🚓🚑🚑🏍️🏍️🚑🚑🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚃🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚃🚃🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚃🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚓🚃🚓🚓🚓🚓🚃🚃
odpowiedz
Nr użytkownika (Ocena: 5) 20.08.2022 21:04
Bardzo dobrze 😄😭🤷😆
odpowiedz
😀😃😄 (Ocena: 5) 17.08.2022 17:17
Iim bekłin of the bits
odpowiedz

Polecane dla Ciebie