Polska edycja „Power of Love”. Czy Polakom również uda się odnaleźć miłość w tym programie?

Do tej pory w studiu Power of Love spotkało się ponad 800 par, spośród których 12 zaręczyło się, a 2 już powiedziały sobie sakramentalne „tak”. Jak będzie w Polsce?
Polska edycja „Power of Love”. Czy Polakom również uda się odnaleźć miłość w tym programie?
Fot. Power of Love / mat. prasowe
24.03.2022

Basen z podgrzewaną wodą, romantyczna przestrzeń z paleniskiem, uliczka nawiązująca do słynnego kurortu w Bodrum oraz tajemniczy czerwony pokój. Uczestnicy „Power of Love. Polska” na kilkanaście tygodni zamieszkają w Turcji, żeby dać szansę miłości i zawalczyć o 100 tysięcy złotych.

Premierowy odcinek już w niedzielę, 27 marca o godz. 18:00 w Zoom TV. Na widzów czeka także odcinek specjalny „Power of Love. Wielkie odliczanie!”, w którym Małgosia Leitner przybliży zasady programu i pokaże każdy zakamarek domu.

power of love polska

Powierzchnia całego domu to aż 1390 m². Przestrzeń dla kobiet składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, ogrodowej strefy relaksu i uliczki nawiązującej do słynnego kurortu w Bodrum. Mężczyźni mają do dyspozycji kącik ze stołem bilardowym oraz strefę wypoczynku z efektownym paleniskiem. Na tym jednak nie koniec - w domu uczestników jest także spory podgrzewany basen.

power of love polska

W specjalnym odcinku „Power of Love. Wielkie odliczanie!” widzowie poznają bliżej prowadzącą. Małgosia Leitner odwiedzi wszystkie pomieszczenia, a także zapyta członków ekipy filmowej o to, jak powstaje to wyjątkowe reality-show od kulis. Producenci odpowiedzą na pytanie, czy w domu są miejsca wolne od kamer, a wizażyści i styliści pokażą jakimi stylizacjami będą kusić uczestnicy. Widzowie poznają także historię pewnej sławnej skrzynki oraz pary, której gorące uczucie zatrzęsło murami ekskluzywnej posiadłości.

power of love polska

„Power of Love. Polska” to nowatorskie, interaktywne show. Weźmie w nim udział osiemnaście nieznanych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno – wszyscy pragną znaleźć miłość swojego życia. Jedną z podstawowych reguł programu jest rozdzielenie kobiet i mężczyzn między dwa domy. Uczestnicy większość czasu spędzają oddzielnie, ale mogą się nawzajem podglądać na ekranach telewizorów. 20 operatorów ma do dyspozycji 34 kamery, które wyśledzą każdy ruch mieszkańców. Pary mogą starać się o wygranie czasu sam na sam - w czerwonym pokoju - lub wyjątkowej randki w najpiękniejszych miejscach Turcji. O tym kto wygra niepowtarzalną wycieczkę zadecydują widzowie w głosowaniu internetowym. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jeden z zawodników. Wszystko po to, aby nowa osoba mogła zagościć w domu Power of Love.

Program cieszy się popularnością wśród widzów w innych krajach. Pierwsza edycja została wyemitowana w 2015 roku w Turcji. Do tej pory w studiu Power of Love spotkało się ponad 800 par, spośród których 12 zaręczyło się a 2 już powiedziały sobie sakramentalne „tak”. Czy Polakom również uda się odnaleźć miłość w programie?

power of love polska

„Power of Love. Polska” wystartuje 27 marca o godzinie 18:00 w Zoom TV. Emisje od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00, a w niedzielę o 18:00. Dodatkowo, show będzie można oglądać na platformie FilmBox+. Zaplanowano łącznie 75 odcinków show.

Kiedy zobaczyć odcinek specjalny „Power of Love. Wielkie odliczanie”:

Poniedziałek, 21 marca o godz. 19:15
Wtorek, 22 marca o godz. 21:00
Czwartek, 24 marca o godz. 22:30
Piątek, 25 marca o godz. 19:30
Sobota, 26 marca o godz. 13:35
Niedziela, 27 marca o godz. 17:30

Mat. prasowe

Polecane wideo

Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Rozpoczyna się nowy rok astrologiczny. Oto horoskop dla wszystkich znaków zodiaku - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 17.04.2022 23:31
Uczestnicy robią ogromny błąd że w pierwszej kolejności nie eliminują Natalii, 9na się od nich wszystkich odróżnia, podpuszcza ich, obraża i prowokuje sytuacje po to aby przedstawić ich w złym świetle w ich realnym życiu... Poza tym z nią nie jest wszystko ok, jest agresywna ma bardzo dziwne tiki nerwowe często tak się rękami np. Gładzi jakby coś chciała wyczuć pod własną skórą... Nie wiem ja bym się od niej trzymała na duży dystans to jest pożera i osoba o kiepskich intencjach.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie