Przerażająco piękne kobiety. Czym jest kaligynefobia?

Okazuje się, że nie na wszystkich widok pięknych, zmysłowych kobiet działa dobrze. Cierpiących na kaligynefobię potrafi doprowadzić do paskudnego emocjonalnego stanu.
Przerażająco piękne kobiety. Czym jest kaligynefobia?
Fot. Stock
18.03.2022

Czym jest rzeczona kaligynefobia? Jest to odczuwanie panicznego lęku przed atrakcyjnymi kobietami.

Zobacz także: Złowieszcza natura lalek. Pediofobia jedną z najdziwniejszych fobii

Te wstrętne piękne kobiety...

Owa chorobliwa przepadłość skutkuje nie tylko niemożnością wejścia w jakąkolwiek relację z piękną kobietą. Chorzy na kaligynefobię nie tylko nie są w stanie randkować z pełnymi uroku i magnetyzmu przedstawicielkami płci przeciwnej, ale odbyć z nimi nawet krótkiej rozmowy.

Zupełnie odpada więc robienie sprawunków w osiedlowym sklepie, w którym pracuje nieprzeciętnie atrakcyjna dziewczyna, a nie ma możliwości skorzystania w nim z kasy samoobsługowej. Spotkania z przyjacielem, który właśnie zadurzył się w kimś, kto wygląda jak dziewczyna Bonda? Tylko nie to! Niestety, lepiej podjąć decyzję o zakończeniu tej wieloletniej przyjaźń, byle tylko nie musieć poznać jego wybranki. 

Symptomy kaligynefobii

Gdyby jeszcze paniczny strach został tylko w głowie...Niestety tak się nie dzieje. Po cierpiących na tę fobię ludzi od razu widać, że dzieje się z nimi coś dziwnego. Na widok olśniewającej kobiety dostają ataków paniki. Nawet długo po jej zniknięciu z ich pola widzenia towarzyszą im uciążliwe duszności, arytmia, bóle głowy i wymioty

Jedynym rozwiązaniem jest unikanie widoku atrakcyjnych pań. W związku z  tym zaleca się unikanie zgromadzeń ludzkich, nieoglądanie telewizji, czasopism i większości stron internetowych, jako że istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że znajdzie się tam nawet nie jedna, lecz wiele wspaniale wyglądających kobiet. 

Ponadto cierpiący na to zaburzenie muszą wybierać jako partnerki kobiety, które wedle współczesnego kanonu urody nie są określane jako osoby urzekające swym wyglądem.  

Zobacz także: Przyjaciółka kopistka: Co zrobić, by nie stracić jej przyjaźni, ale powstrzymać zapędy sobowtóra

Polecane wideo

Garsonka to jeden z najlepszych trendów tej wiosny. Gdzie ją kupić i jak stylizować?
Garsonka to jeden z najlepszych trendów tej wiosny. Gdzie ją kupić i jak stylizować? - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
gość (Ocena: 5) 20.03.2022 16:59
Hahaha
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.03.2022 19:28
Tego jeszcze nie bylo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.03.2022 09:23
HB nbvvvv Te#
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.03.2022 09:22
Od co ggv vvbbhhuugggggyygghhhyyyyyhg GB fg tu hgvvg być bhjjkkkkjjjjjjj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.03.2022 09:21
Sdfftvyu w r
odpowiedz

Polecane dla Ciebie