Sekretne życie liczb. Czy numerologia faktycznie zdradza, jakie jesteśmy?

Czy dzięki numerologii naprawdę możemy poznać nasze powołanie i odkryć rzeczy, których o sobie nie wiedziałyśmy?
Sekretne życie liczb. Czy numerologia faktycznie zdradza, jakie jesteśmy?
Fot. Unsplash
05.03.2022

Numerologia jest wiedzą, która opiera swe podstawy na liczbach. Liczby te dotyczą przede wszystkim daty naszego urodzenia, imienia i nazwiska, jednakże przy skrupulatnych diagnozach numerologicznych bierze się pod uwagę także inne liczbowe detale, jakie pojawiają się w naszej codzienności. Może to być na przykład numer domu oraz mieszkania.

Zobacz także: Kim są szeptuchy? Zdradzamy tajemnice uzdrowicielek z Podlasia

Czego można się dowiedzieć dzięki numerologii?

Podobno dzięki numerologii jesteśmy w stanie dowiedzieć się, co nas czeka w przyszłości, jakie drzemią w nas siły i jak duży mamy w danych dziedzinach potencjał, czy też jaką mamy w życiu do spełnienia misję.

Numerologia daje nam wgląd w naszą prawdziwą naturę, którą dotąd mogłyśmy sukcesywnie oszukiwać. Jest innymi słowy obliczaniem właściwych życiowych kierunków. Doradza, jakie wybory najlepiej podejmować, aby czuć się szczęśliwym i spełnionym.

Mistyka liczb

Skąd wzięła się numerologia? Otóż towarzyszy ona ludziom od bardzo dawna. Jednym z jej ośrodków była tak zwana szkoła pitagorejska. W dobie antyku niebywale uzdolniony Pitagoras dociekał wszelakich uniwersalnych zależności matematycznych i ich wpływu na ludzkie życie. Skłaniał się też ku mistycznemu pojmowaniu liczb. To właśnie one miały odpowiadać za człowieczy los.

Pitagorejska symbolika liczb szybko zdobyła uznanie i rozgłos. Zataczała coraz szersze kręgi, docierając przez wieki na masę europejskich dworów, a potem i do innych grup społecznych. Ludzie byli nią tak zafascynowani, że przetrwała stulecia. Ma się świetnie także i dziś.

Kalkulator drogi życia

Jak rozpocząć przygodę z numerologią? Zacznijmy od zsumowania swojej daty urodzenia. Dodajemy więc dzień, miesiąc oraz rok. Przykładowo osoba, która urodziła się 29.07.1987 po tym zabiegu otrzymuje liczbę 43. Teraz czas na dodanie cyfr składających się na sumę. Jest nią 7. I to właśnie tak zwaną numerologiczną siódemką jest owa osoba.

Wracając do wyników, nie redukujemy jedynie liczb takich jak 11, 22 oraz 33. Są one nazywane liczbami mistrzowskimi. Wiąże się z nimi teoria o tak zwanych starych duszach. Osoby z mistrzowskimi wynikami uważane są za nauczycieli duchowych, którzy powinni wspierać w tej materii innych. Sedno wyników można sprawdzać w słownikach numerologicznych, które szeroko opisują prawdziwe cechy, czy życiowe powołania przedstawicieli danych liczb. 

Sprawdźmy, co mówią o nas liczby. Każda z nas sama musi się dowiedzieć, czy numerologia faktycznie zdradza nasze największe sekrety i jaką naprawdę mamy naturę: Tajniki numerologii: Co mówi o Tobie data urodzenia?

Polecane wideo

26-latka pracuje jako murarka. Mówią jej, że przez to jest „nieatrakcyjna”
26-latka pracuje jako murarka. Mówią jej, że przez to jest „nieatrakcyjna” - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
GdzieWesele.pl (Ocena: 5) 22.04.2022 12:36
Wyszło mi 22 :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie