Odkryli sekretny pokój w sklepie IKEA. Podpowiadają, jak go znaleźć

Pokazali też, co kryje się w środku.
Odkryli sekretny pokój w sklepie IKEA. Podpowiadają, jak go znaleźć
Fot. TikTok.com (@anj0banj0)
14.02.2022

Dla wielu z nas robienie zakupów w IKEA to przede wszystkim wielka frajda - głównie dlatego, że sklepy szwedzkiego giganta zostały zaprojektowane tak, jakbyśmy przechadzali się po najprawdziwszych, pięknie urządzonych mieszkaniach. Z kolei po zakupach wielu klientów kieruje swoje kroki do restauracji, aby uraczyć się kultowymi klopsikami. 

Zobacz również: Tylko 38 sekund. To wystarczy, żeby goście wyrobili sobie zdanie o Twoim domu

Ale w gąszczu różnych pomieszczeń nietrudno się zgubić, o czym przekonało się już wielu gości IKEA. Czasami jednak może to wyjść na dobre. Potwierdza to historia pewnej pary, która odkryła sekretne pomieszczenie w IKEA, w dodatku w bardzo zaskakującym wystroju.  

Odkryli sekretny pokój w sklepie IKEA. Pokazują, jak go znaleźć 

Sekretny pokój w IKEA? To nie żart. Na takie zaskakujące pomieszczenie natknęła się pewna para, która wybrała się na zakupy w londyńskiej dzielnicy Greenwich. 

Nagranie z tego tajemniczego pokoju trafiło na TikToka i od razu stało się viralem. Zostało obejrzane już prawie ćwierć miliona razy i wzbudziło w internautach olbrzymie emocje. 

Autorką filmiku jest niejaka Anjali, która ostatnio wybrała się do IKEA w Londynie wraz ze swoim chłopakiem. Dziewczyna pokazała, jak odnaleźć sekretne pomieszczenie w tym sklepie i co się w nim znajduje. 

@anj0banj0 Such a fun adventure @narayandua #ikea #ikeagreenwich #infinityroom #ikeainfinityroom @IKEA #ikeadate #uni #fypシ ♬ Infinity - Jaymes Young

Okazuje się, że tajemniczy pokój w londyńskim sklepie IKEA to tzw. infinity room, czyli “pokój nieskończoności”. To pomieszczenie, w którym ściany, podłoga i sufit są pokryte lustrami. Odbija się od nich światło umieszczonych tam lamp, co sprawia, że pokój wygląda niczym galaktyka i daje wrażenie niekończącej się przestrzeni. 

Internauci nie mieli pojęcia o tym tajemniczym pomieszczeniu w IKEA. Wielu dopytywało, czy taki infinity room można znaleźć tylko w londyńskiej dzielnicy Greenwich, czy też w każdym sklepie szwedzkiej marki. Niestety, odpowiedź na to pytanie pozostaje tajemnicą. 

Wiedzieliście o takim sekretnym pokoju w IKEA? 

Zobacz również: Projektantka wnętrz bezlitośnie o mieszkaniach Polaków. „Tandeta i bezguście”

Polecane wideo

Jak mieszka Rafał Maślak z rodziną? „Mam aż ciarki, jak to wszystko wygląda”
Jak mieszka Rafał Maślak z rodziną? „Mam aż ciarki, jak to wszystko wygląda” - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.02.2022 23:47
Nie widziałam nigdy, często dosyć tam chodzę ale nigdy nie widziałam takiego pokoju więc no tak jakoś
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.02.2022 16:18
Nie chodze do Ikea nie lubie ich towarow ponadto niesmak. po akcji z pracownikiem-kwestie swiatopogladowe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie