Robisz screenshoty rozmów na Messengerze? Mamy dla Ciebie bardzo złą wiadomość

Twórcy aplikacji zapowiedzieli zmianę, która nie spodoba się wielu użytkownikom.
Robisz screenshoty rozmów na Messengerze? Mamy dla Ciebie bardzo złą wiadomość
Fot. Unsplash
02.02.2022

Zrzuty ekranu, czyli tzw. screenshoty potrafią znacznie ułatwić życie. Używamy tej funkcji m.in. do zapisywania ciekawych postów czy zdjęć, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Zdarza nam się również korzystać z tej opcji w przypadku rozmów - na przykład gdy chcemy zachować jakiś zabawny fragment konwersacji albo zwyczajnie pokazać przyjaciółce jak idzie wymiana wiadomości z naszym crushem. 

Zobacz również: „Anty-Facebook” podbija świat. Zgromadził miliony użytkowników i właśnie wchodzi do Polski

Jednak po najnowszej aktualizacji wiele osób z pewnością zrezygnuje z robienia screenshotów na Messengerze. Twórcy aplikacji zapowiedzieli zmianę, która nie spodoba się wielu użytkownikom. 

Messenger będzie informował o robieniu screenshotów 

Robisz zrzut ekranu na Messengerze? Twój rozmówca się o tym dowie. Tak zakłada nowa aktualizacja jednej z najpopularniejszych aplikacji firmy Marka Zuckerberga. 

Tą informacją podzielił się sam założyciel przedsiębiorstwa. Jak wyjaśnił, chodzi o zaszyfrowane czaty na Messengerze, czyli takie, które samoistnie znikają po jakimś czasie. 

Nowa aktualizacja zaszyfrowanych czatów na Messengerze, dzięki której otrzymasz powiadomienie, jeśli ktoś wykona zrzut ekranu znikającej wiadomości 

- napisał Mark Zuckerberg na Facebooku, przy okazji demonstrując tę nową opcję na przykładzie rozmowy ze swoją żoną, Priscillą. 

Jak informuje portal unilad.co.uk, na razie takie rozwiązanie jest dostępne dla użytkowników Messengera w Stanach Zjednoczonych, ale kwestią czasu ma być, zanim pojawi się także w Europie. 

Co sądzicie o informowaniu użytkowników Messengera o wykonywanych zrzutach ekranu wiadomości? Zdarza wam się używać tej funkcji? 

Zobacz również: „Społeczność osób, które nie wstydzą się Jezusa”. Ruszył portal społecznościowy tylko dla katolików

Polecane wideo

Ile lat mają polskie gwiazdy? Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne
Ile lat mają polskie gwiazdy? Lewandowska, Wieniawa, Lipińska & inne - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 4.58 / 5
gość (Ocena: 2) 03.02.2022 11:22
jak się z robi w trybie offline to nie dostanie :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2022 22:31
Yyyy, ale ta opcja przy znikających rozmowach już była. Znajomej ciągle jakiś przygłup z pracy wysyłał dickpicki, az w końcu zrobila mu zrzut przy takiej rozmowie i on dostał info o tym :D PRZESTAŁ! :D
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 02.02.2022 19:15
Wezmę drugi telefon, albo aparat i zdjęcie zrobię haha i co
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 02.02.2022 17:07
I? Co komu to szkodzi?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.02.2022 16:18
O wow, bardziej by mi zależało na tym, żeby Cukiergóra nie zapisywał na swoich serwerach wszystkich moich rozmów ze zdjęciami włącznie na zawsze.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie