Robert Lewandowski sportowcem roku według bukmachera!

Nie tylko wydarzenia na stadionach przyciągają uwagę kibiców.
Robert Lewandowski sportowcem roku według bukmachera!
02.02.2022

Nie brakuje też typów na różnego rodzaju gale sportowe jak np. 87 Plebiscyt Przeglądu Sportowego.

BETFAN, jeden z bukmacherów, oferował kurs 1,20 na zwycięstwo Roberta Lewandowskiego. Oznacza to, że sukces Kapitana Reprezentacji Polski w plebiscycie oznaczałby 120 zł wygranej za każde postawione 100 zł. Należy to rozumieć, jako niemal pewne zdarzenie. Dla porównania złota medalistka olimpijska w rzucie młotem Anita Włodarczyk zajęła drugie miejsca. Gdyby stanęła na pierwszym stopniu podium, za każde zainwestowane 100 zł, bukmacher wypłaciłby 700 zł. Jeśli chcesz skorzystać z bonusu bukmachera na start sprawdź oszustwo.info.

Uwierzyć w siebie do przerwy 0:3 – Jerzy Dudek

Pamiętasz „taniec Dudka”? Jest rok 2005, finał piłkarskiej Ligi Mistrzów. W Turcji na stadionie Atatürk Olympic Stadium w Stambule spotkali się włoski AC Milan i angielski Liverpool F.C. W drużynie wyspiarzy, na pozycji bramkarza grał Jerzy Dudek. Wielokrotny reprezentant Polski.

Mecz zaczął się fantastycznie dla Milanu. Już w 53 sekundzie meczu, do siatki trafił Maldini. Do końca pierwszej połowy dwa trafienia dołożył Herman Crespo. Dudek z ciężkim bagażem na plecach zszedł do szatni. 0:3 do przerwy. Jak uwierzyć w siebie?

Musisz przyznać Czytelniku, że livebetting w takiej sytuacji byłby świetną okazją do obstawienia, prawda? Liverpool, z punktu widzenia przeciętnego meczu futbolowego nie miał już szans. Czy drużyna z miasta The Beatles była aż tak słaba?

Druga połowa

Rozpoczęli. Liverpool nieustannie napierał, czego Milan mógł się spodziewać. Pierwszy raz defensywę włoskiej drużyny sforsował Gerrard, który w 54 minucie zdobył bramkę na 1:3. Chwilę później było już 2:3 za sprawą Simicera. Na dodatek rzut karny na korzyść Anglików. Alonso strzela, Dida broni, ale Alonso dobija i wynik na tablicy zmienił się na 3:3.

Dogrywka

Przez dwie połowy dogrywki obie drużyny nie przeprowadziły silnego szturmu. Coś się działo, ale wyglądało, jakby drużyny zbierały siły na serię rzutów karnych. Emocji dostarczyła sama końcówka dogrywki. Na dwie minuty przed końcem świetną interwencją popisał się polski bramkarz. Intuicyjnie obronił dwa strzały Szewczenki (AC Milan). Gdyby padł gol, szala przechyliłaby się mocno na korzyść Włochów. Wielu komentatorów zastanawiało się, jak ktokolwiek mógł obronić takie strzały.

Dogrywka ostatecznie nie wyłoniła zwycięzcy. Rozstrzygnięcie miały przynieść rzuty karne.

Rzuty karne i „Taniec Dudka”

Jerzy Dudek w serii rzutów karnych obronił najpierw strzał Pirlo, a później Szewczenki. Dzięki swoim niecodziennym popisom na linii bramkowej pomógł zdobyć Liverpoolowi upragniony puchar Ligi Mistrzów!

Czy istnieje „pewniak”?

Sport dostarcza wielu niesamowitych emocji. Zarówno przy nagrodzie dla Lewnadowskiego, jak i w trakcie pojedynku Liverpoolu z Milanem nie brakowało emocji. Istnieje mniejsze lub większe prawdopodobieństwo, ale zawsze może przydarzyć się coś nieoczekiwanego. W końcu czy „Ko, ko, ko, ko Euro Spoko” śpiewane przez Koło Gospodyń Wiejskich „Jarzębina” było oficjalnym hymnem Euro 2012 Polska i Ukraina.

Polecane wideo

Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie