„Zobaczmy w sobie to, co najważniejsze”. Allegro znów wzrusza piękną świąteczną reklamą

„Ciepełko, brak nachalności, perfekcyjnie dopasowany klimat i historia, zawsze mądry przekaz” - chwalą internauci.
„Zobaczmy w sobie to, co najważniejsze”. Allegro znów wzrusza piękną świąteczną reklamą
Fot. YouTube.com/Allegro
03.12.2021

Allegro zyskało rozpoznawalność nie tylko jako jedna z najpopularniejszych platform e-commerce, ale także ze względu na swoje wyjątkowe reklamy. Spoty marki zawsze pokazują ciekawe historie z puentą, która przeważnie zaskakuje, wywołuje na twarzy uśmiech, a często również wzrusza do łez.

Zobacz również: O tej świątecznej reklamie mówi cały świat. Święty Mikołaj jest w niej gejem

Każdego roku Allegro prezentuje klientom nową świąteczną reklamę, która przeważnie wywołuje spore emocje. Parę dni temu marka podzieliła się swoim tegorocznym spotem nawiązującym do Bożego Narodzenia – i nie zawiodła. Filmik to gwarantowane wzruszenie.

Świąteczna reklama Allegro zachwyciła i wzruszyła internautów

Świąteczna reklama Allegro została zatytułowana “To, co najważniejsze”. Spot trwa 2 minuty i 13 sekund, a obejrzycie go poniżej.

Filmik zaczyna się od momentu, w którym córka przedstawia rodzicom swojego chłopaka. Jednak jej ojciec nie jest pod wrażeniem wybranka dziewczyny, głównie za sprawą widocznych tatuaży. Mężczyzna nie kryje swojego braku akceptacji wobec pary, co psuje jego relacje z córką. Jednak pod koniec filmiku okazuje się, że jego pierwsze wrażenie na temat chłopaka wcale nie było słuszne...

Już kilka razy, w okresie Świąt, udało nam się wzruszyć Polaków. Podobnie jak w poprzednich latach zależało nam na tym, żeby za emocjonującą opowieścią kryło się jeszcze coś ważnego. Właśnie dlatego, wspólnie z naszą agencją kreatywną Ogilvy, szukaliśmy historii, która opowie o tym, co nas łączy i co sprawia, że w Święta możemy być naprawdę razem. Jak pokazuje nasza historia, nie warto oceniać książki po okładce. Można się pięknie różnić, a chęć poznania drugiej strony i dostrzeżenie jej piękna, nawet jeśli nie wszystko nas łączy, jest najważniejszą wartością

- komentowała Joanna Kobylińska-Andrzejak z Allegro w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Reklama wyjątkowo przypadła do gustu polskim internautom. Chwalili m.in. za to, że nawiązuje do obecnej, trudnej sytuacji w związku z pandemią koronawirusa.

Allegro - jedyne reklamy, których oglądanie sprawia mi przyjemność.

Reklamy świąteczne Allegro - od lat emocje, klasa światowa. Nie da się powstrzymać łez.

Łzy, które zawsze są łzami szczęścia powodują, że zawsze z utęsknieniem czekam na reklamy Allegro. Zawsze wzruszające, mądre i na czasie. Pracuję w szpitalu i dziękuję wam za tę reklamę. W każdym z nas jest dobro, trzeba umieć je wydobyć, aby było zauważalne, albo nauczyć się patrzeć, aby je dostrzec. Dziękuję wam za to wzruszenie. Niech się wam darzy, zasługujecie.

Pięknie! Mega fajne połączenie wydarzeń ostatniego roku, czyli pandemii, oraz obecnego oceniania ludzi po... czymkolwiek. Takie dobre memento na przyszłe lata - mam nadzieję, że za 5 lat maksymalnie będziemy na to patrzeć i nie będziemy tego rozumieć - czyli oby było po pandemii i po dzieleniu nas. W końcu czas Świąt to czas wspólny, czas razem, niezależnie od tego, kim jesteśmy.

Boli mnie co roku ten reklamowy napad na Święta i sztucznie nakręcane już od listopada "klimat i atmosfera Świąt". Jedyny i zawsze niepowtarzalny wyjątek robię dla Allegro i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Ciepełko, brak nachalności, perfekcyjnie dopasowany klimat i historia, zawsze mądry przekaz skłaniający do zatrzymana się, pochylenia, zadumy.

A wy co sądzicie o tegorocznej świątecznej reklamie Allegro?

Zobacz również: Ta świąteczna reklama otrzymała ponad 3 tys. skarg. Co tak oburzyło widzów?

Polecane wideo

Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ
Miłosny horoskop na GRUDZIEŃ - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 11.02.2022 22:50
Smietnik
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 01.02.2022 20:53
To 🚮 💁👀👂
odpowiedz
Magda (Ocena: 5) 05.01.2022 02:07
Albo facet jest bi a nie gejem , może to jakiś układ dla kasy w sensie dostają kasę od katolickiego czasopisma czy tam portalu żeby promować takie związki .
odpowiedz
Pogromca neta (Ocena: 5) 27.12.2021 23:59
Mądre słowa
odpowiedz

Polecane dla Ciebie