Wiadomo, kiedy wybuchnie III wojna światowa. Przepowiedziała to wnuczka Stalina

Zdradził jej to sam dziadek.
Wiadomo, kiedy wybuchnie III wojna światowa. Przepowiedziała to wnuczka Stalina
Fot. Unsplash
18.11.2021

Mało które słowo wywołuje taką grozę, jak “wojna”. I trudno się dziwić. Konflikty zbrojne pochłaniają miliony ofiar, nie tylko w żołnierzach, ale także w ludności cywilnej. Do tego trzeba dodać zniszczenia, terror i traumę przenoszoną z pokolenia na pokolenie. 

Zobacz również: Jackowski przepowiada III wojnę światową: „Zabraknie prądu i żywności. Róbcie zapasy”

Ludzkość już od wielu lat drży ze strachu przed kolejną wojną światową. Obawiamy się krwawej powtórki z historii i zastanawiamy się, jakie oblicze przyjmie globalny konflikt zbrojny w XXI wieku i w erze nowoczesnych technologii. 

Czy III wojna światowa to tylko kwestia czasu? Zdaniem wielu jasnowidzów prędzej czy później będziemy musieli pożegnać się z czasami pokoju. Moment wybuchu następnej globalnej wojny próbowały określić różne osoby podające się za medium. Jedną z nich jest Chrese Evans, czyli wnuczka samego Józefa Stalina. Kiedy jej zdaniem nadejdzie zagłada? 

Kiedy wybuchnie III wojna światowa? Przepowiednia wnuczki Stalina 

Chrese Evans przyszła na świat w 1971 roku jako Olga Peters. Jej matką była Swietłana Alliłujewa, najmłodsze dziecko i jedyna córka dyktatora Józefa Stalina. 

Swietłana uciekła z ZSRR w roku 1967 i znalazła schronienie w Stanach Zjednoczonych. Cztery lata później urodziła córkę.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rimantas Giedraitis (@rimantas_giedraitis)

Chrese Evans ma dziś 50 lat i przekonuje, że jest medium. Dar jasnowidzenia miała otrzymać w 2016 roku, po wygranej walce z rakiem piersi. Miała przepowiedzieć m.in. trzęsienie ziemi w Meksyku. Wnuczka Stalina utrzymuje, że jest w kontakcie z zaświatami, w tym ze swoim zmarłym dziadkiem. To właśnie on miał jej przekazać, kiedy wybuchnie III wojna światowa. Jak wyjawiła Chrese Evans, ma to nastąpić po tym, jak dojdzie do zniszczenia daczy Stalina w miejscowości Kuncewo, gdzie dyktator zmarł w 1953 roku.  

Myślicie, że przepowiednia wnuczki Stalina rzeczywiście się spełni? 

Zobacz również: Czy w 2022 roku nasze życie wróci do normy? Zdradza to jasnowidzka, która przewidziała pandemię

Polecane wideo

Najnudniejsze znaki zodiaku. Przebywanie w ich towarzystwie bywa prawdziwą torturą
Najnudniejsze znaki zodiaku. Przebywanie w ich towarzystwie bywa prawdziwą torturą - zdjęcie 1
Komentarze (3)
Ocena: 1 / 5
gość (Ocena: 1) 19.11.2021 20:10
jakbyście nie wiedzieli jestem medium i stwierdzam, że 3 wojna światowa wybuchnie wtedy, kiedy judzie będą na tyle głupi lub kiedy nie wymyślą niczego ciekawszego do robienia
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.11.2021 20:43
Wącham gaz z zapalniczki
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.11.2021 10:49
Było tyle ćpać?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie