Wiadomo, kiedy wybuchnie III wojna światowa. Przepowiedziała to wnuczka Stalina

Zdradził jej to sam dziadek.
Wiadomo, kiedy wybuchnie III wojna światowa. Przepowiedziała to wnuczka Stalina
Fot. Unsplash
18.11.2021

Mało które słowo wywołuje taką grozę, jak “wojna”. I trudno się dziwić. Konflikty zbrojne pochłaniają miliony ofiar, nie tylko w żołnierzach, ale także w ludności cywilnej. Do tego trzeba dodać zniszczenia, terror i traumę przenoszoną z pokolenia na pokolenie. 

Zobacz również: Jackowski przepowiada III wojnę światową: „Zabraknie prądu i żywności. Róbcie zapasy”

Ludzkość już od wielu lat drży ze strachu przed kolejną wojną światową. Obawiamy się krwawej powtórki z historii i zastanawiamy się, jakie oblicze przyjmie globalny konflikt zbrojny w XXI wieku i w erze nowoczesnych technologii. 

Czy III wojna światowa to tylko kwestia czasu? Zdaniem wielu jasnowidzów prędzej czy później będziemy musieli pożegnać się z czasami pokoju. Moment wybuchu następnej globalnej wojny próbowały określić różne osoby podające się za medium. Jedną z nich jest Chrese Evans, czyli wnuczka samego Józefa Stalina. Kiedy jej zdaniem nadejdzie zagłada? 

Kiedy wybuchnie III wojna światowa? Przepowiednia wnuczki Stalina 

Chrese Evans przyszła na świat w 1971 roku jako Olga Peters. Jej matką była Swietłana Alliłujewa, najmłodsze dziecko i jedyna córka dyktatora Józefa Stalina. 

Swietłana uciekła z ZSRR w roku 1967 i znalazła schronienie w Stanach Zjednoczonych. Cztery lata później urodziła córkę.  

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rimantas Giedraitis (@rimantas_giedraitis)

Chrese Evans ma dziś 50 lat i przekonuje, że jest medium. Dar jasnowidzenia miała otrzymać w 2016 roku, po wygranej walce z rakiem piersi. Miała przepowiedzieć m.in. trzęsienie ziemi w Meksyku. Wnuczka Stalina utrzymuje, że jest w kontakcie z zaświatami, w tym ze swoim zmarłym dziadkiem. To właśnie on miał jej przekazać, kiedy wybuchnie III wojna światowa. Jak wyjawiła Chrese Evans, ma to nastąpić po tym, jak dojdzie do zniszczenia daczy Stalina w miejscowości Kuncewo, gdzie dyktator zmarł w 1953 roku.  

Myślicie, że przepowiednia wnuczki Stalina rzeczywiście się spełni? 

Zobacz również: Czy w 2022 roku nasze życie wróci do normy? Zdradza to jasnowidzka, która przewidziała pandemię

Polecane wideo

Najnudniejsze znaki zodiaku. Przebywanie w ich towarzystwie bywa prawdziwą torturą
Najnudniejsze znaki zodiaku. Przebywanie w ich towarzystwie bywa prawdziwą torturą - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 3.09 / 5
gość (Ocena: 5) 20.02.2022 21:23
sytuacja na ukrainie i białorusi...niedługo wojna!
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 16.02.2022 21:26
bzdura , myślicie że Bóg wypuściłby Józka kiblującego wieczność w piekle żeby jego wnuczka robiła pieniądze i sławę? wszelkie tzw media to mieszanie kudłatego z rogami ,nawet jak powie prawdę-a mówi czasem- to nie w dobrym celu, i zawsze w swoim bezbożnym celu zmiesza ją z kłamstwem i doprawi manipulacją
odpowiedz
kuba50 (Ocena: 5) 16.02.2022 20:44
, spełni się przepowiednja Rasputina Rosja krwia się zaleje za nacjonalizm trzeba zapłacić , szkoda tylko dzieci za stare nawiedzpone dewoty młodzi beda cierpieć . Rosja jest w fazje rozpadu taka to jest prawda i zadne metody z zeszłego wieku typu wywowyłanje konfliktów zbrojnych tego nie zachamują wypełnja się przepowiednja Rasputina , zadne przeklamanja tu przepowiedni , Rosjanie macje czas aby powstrzymać rozlew krwi wszystko w waszych rękach ,
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 16.02.2022 17:47
Wszyscy, którzy kiedyś odwrócili się od państwa rosyjskiego, powrócą do niego w nowym przebraniu. Zbyt wiele poświęcono. Nikt nie może powstrzymać Rosji. Zmiecie wszystko ze swojej drogi i stanie się władczynią świata
odpowiedz
sEj,m., (Ocena: 4) 16.02.2022 17:46
Wszyscy, którzy kiedyś odwrócili się od państwa rosyjskiego, powrócą do niego w nowym przebraniu. Zbyt wiele poświęcono. Nikt nie może powstrzymać Rosji. Zmiecie wszystko ze swojej drogi i stanie się władczynią świata
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie