Czy w 2022 roku nasze życie wróci do normy? Zdradza to jasnowidzka, która przewidziała pandemię

Jej zdaniem nowy rok można podzielić na dwie skrajnie różne połowy.
Czy w 2022 roku nasze życie wróci do normy? Zdradza to jasnowidzka, która przewidziała pandemię
Fot. Unsplash
11.11.2021

Nikt z nas nie spodziewał się, że w 2020 roku nasze życie dotknie globalna katastrofa, jaką okazała się pandemia koronawirusa. Ale czy słusznie? Zdaniem wielu osób przepowiednię mówiącą o zarazie wygłosił Nostradamus, ojciec Klimuszko, a nawet żyjące ponad dwa tysiące lat temu plemiona ze Środkowej Azji. 

Zobacz również: Ujawniono niepokojącą przepowiednię sprzed 2000 lat. Dotyczy koronawirusa

Koronawirusa miała przewidzieć również rosyjska astrolożka Tatiana Borsch. Ma ona ponad 30-letnie doświadczenie w przypowiadaniu przyszłych losów, a ostatnio podzieliła się swoją wizją na nadchodzący rok. Czy wreszcie możemy spodziewać się powrotu do normalności? 

Przepowiednia Tatiany Borsch na 2022 rok. Czy pandemia zniknie? 

Fot. Unsplash

Przepowiednia Tatiany Borsch na 2022 rok. Czy pandemia zniknie? 

Zdaniem Tatiany rok 2022 można podzielić na dwie części. Pierwsza połowa będzie całkiem pomyślna, ale w drugiej należy spodziewać się kłopotów. 

Astrolożka przewiduje, że w nowym roku czeka nas pogłębiający się kryzys klimatyczny. Musimy przygotować się na takie zagrożenia jak powodzie czy wybuchy wulkanów oraz trzęsienia ziemi. Z powodu topnienia lodowców mieszkańcy terenów nadmorskich muszą liczyć się z tym, że podnoszący się poziom wody zagrozi ich domom.  

Sytuacja polityczna również pozostawi sporo do życzenia. Tatiana wyjaśnia, że Uran znajduje się w znaku Byka i ta sytuacja nie zmieni się aż do kwietnia 2026 roku. Takie zjawisko ma miejsce raz na 84 lata. Według astrolożki w przeszłości ten układ przyczynił się do wybuchu konfliktów zbrojnych, m.in. wojny krymskiej i II wojny światowej. 

W drugiej połowie 2022 roku możemy spodziewać się także wielkiego powrotu Donalda Trumpa. Były prezydent zacznie odbudowywać swoje poparcie w Stanach Zjednoczonych, a jego wpływy staną się coraz silniejsze. 

A co z pandemią koronawirusa? Czy w 2022 roku wreszcie się od niej uwolnimy? Niestety, niezupełnie.  

Nie oczekujmy, że nasze życie będzie takie, jak przed pandemią. Nie stanie się tak jeszcze przez parę lat. Najbardziej prawdopodobne jest, że czeka nas nowa normalność przeplatana okresami kryzysowymi. Rok 2022 będzie właśnie taki 

- mówiła astrolożka, cytowana przez portal prnewswire.com. Tatiana dodała, że w drugiej połowie roku możemy spodziewać się kolejnych mutacji koronawirusa. 

Zobacz również: Trzy dni ciemności, wojna klimatyczna i śmierć światowych przywódców. Co Nostradamus przepowiedział na rok 2022?

Polecane wideo

Ten listopadowy dzień okaże się szczęśliwy dla wszystkich znaków zodiaku - bez wyjątku. Sprawdź, co Ci przyniesie
Ten listopadowy dzień okaże się szczęśliwy dla wszystkich znaków zodiaku - bez wyjątku. Sprawdź, co Ci przyniesie - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 4.33 / 5
Aki (Ocena: 5) 11.11.2021 15:19
Ludzie sie szczepią i chodzą w maskach 2 rok i nic się nawet o jotę nie zmieniło wszelkie zarazy tego świata przechodziły z czasem ale tenwirus jakoś dobrze się ma.. Ciekawe..
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 1) 11.11.2021 14:39
Niezła ścieżka była? Co? Hehe.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.11.2021 13:11
Nie trzeba być jasnowidzem czy wróżką, żeby przewidzieć coś co raczej jest normalnym skutkiem jakiegoś działania. Potrwa to tyle dopóki ktoś nie zdecyduje czy ilość zakażeń jest wystarczająco mała by mówić o wygaszaniu pandemii.
odpowiedz
eww (Ocena: 5) 11.11.2021 11:48
Ha ha ha. Jackowski w wersji damskiej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie