Uważaj, jeśli Twoja przyszła teściowa ma tak na imię. Nie będziesz miała z nią łatwo

Wojna wisi w powietrzu.
Uważaj, jeśli Twoja przyszła teściowa ma tak na imię. Nie będziesz miała z nią łatwo
Fot. Pexels.com (Daria Kruchkova)
09.11.2021

Czy istnieje bardziej stresująca relacja niż ta z przyszłymi teściami? Zdaniem wielu odpowiedź na to pytanie jest oczywista, a brzmi “nie”. To dlatego, że kochamy partnera, a skoro jego rodzice są jednymi z najważniejszych osób w jego życiu chcemy zrobić wszystko, aby nas zaakceptowali i polubili.

Zobacz również: Czy polskie synowe i teściowe naprawdę nie mogą się znieść? Wyniki nowego badania to spore zaskoczenie

W kontekście teściów najwięcej mówi się o relacjach między matką mężczyzny a potencjalną synową. Zdaniem wielu te kobiety nieustannie ze sobą rywalizują i traktują siebie nawzajem jak największych wrogów. Oczywiście nie zawsze jest to prawda, a relacja z mamą ukochanego może być pełna ciepła i sympatii. Mimo wszystko nie zawsze można na to liczyć.

Imiona najgorszych teściowych

Jeżeli poznanie przyszłej teściowej jeszcze przed tobą, koniecznie zwróć uwagę na jej imię. Jak czytamy na portalu radiozet.pl ma ono świadczyć o tym, czy uda ci się stworzyć udaną relację z mamą partnera, a może wręcz przeciwnie. Jakie imiona noszą podobno najgorsze teściowe?

Bogna

Syn jest jej oczkiem w głowie i od małego traktuje go jak księcia. Chce wyręczać go na każdym kroku nawet gdy jest już dorosłym mężczyzną. Kiedy młodzi próbują grzecznie odmówić pomocy, obraża się, a nawet stosuje emocjonalny szantaż. Najczęściej są to łzy lub przedstawianie siebie jako ofiary.

Iwona

Teściowa o tym imieniu jest niezwykle kontrolująca. Ma tendencję do wtrącania się w nie swoje sprawy – czy to jeśli chodzi o planowanie wesela, czy urządzanie mieszkania, czy wreszcie wychowywanie dzieci (cudzych). Próbuje narzucać parze swoje zdanie pod płaszczykiem pomocy i dobrych rad.

Wiesława

To prawdziwa snobka, która patrzy na innych z góry. Jeszcze przed poznaniem potencjalnej synowej ma o niej wyrobione zdanie, a głosi ono, że dziewczyna nie jest wystarczająco dobra dla jej syna (a która jest?). Traktuje ukochaną swojej pociechy jak rywalkę i jest wobec niej niezwykle oziębła.

Źródło: radiozet.pl

Zobacz również: „Po ślubie zamieszkaliśmy z teściową. Wtedy zaczęło się piekło”

Polecane wideo

Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają
Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.10.2022 12:27
Brakuje jeszcze Elki🤯
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.05.2022 00:03
Brakuje Walentyny
odpowiedz
Alarm (Ocena: 5) 06.04.2022 21:00
Wow mnie to nie spotka. ( na szczęście!!!)😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😱😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😊😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😚😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😚😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😚😚😚😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😇😱😇😇😇😇😇😇😇😇😊😊😊😊😊😇😇😇😇😋😋😋😋😋😋😋😋😋😭😭😭😭😭😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋😭🍋🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍋🍓🍓🍓🍓🍓🍋🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓
odpowiedz
Jędrek (Ocena: 5) 28.11.2021 15:08
Czyli, co? żonka zagoniła do kuchni, a teściowa dała narzędzia? Fajnie ...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.11.2021 07:43
Moja teściowa to złota kobieta, zawsze jest w pogotowiu. Nawet na moje urodziny irobota mi kupiła. Nie każda teściowa jest zła.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie