Kobiety o tych imionach zawsze muszą mieć rację

Zgodzisz się z tym?
Kobiety o tych imionach zawsze muszą mieć rację
Zdjęcie autorstwa nappy z Pexels
05.11.2021

Mówi się, że to, jakie nosimy imię, wpływa na to kim jesteśmy. Podobno u osób, które mają tak samo na imię, obserwuje się podobne cechy charakteru. Wierzysz w tę twierdzenia? Jeśli nie jesteś przekonana, podrzucamy ci listę imion, których właścicielki zawsze muszą mieć racje. Sprawdź więc, jakie propozycje znalazły się w tym „rankingu” i porównaj teorię z praktyką.

Przeczytaj też: Ulubione imiona Polaków: Jak rodzice najchętniej nazywali córki i synów w 2021 roku?

Znaczenie imion – które kobiety zawsze muszą mieć rację?

Poniżej przedstawiamy trzy imiona, których właścicielki nie biorą pod uwagę, że ktoś inny może mieć rację. Uważają się za nieomylne i lubią podkreślać swój intelekt oraz dobrą intuicję. Cieszą się też, gdy otoczenie uważa je za „obeznane” w tematach. A co gdy w sytuacji, gdy się mylą? Próbują i tak przekonać innych do swojego zdania. Nierzadko też pouczają pozostałych rozmówców.

Bożena
Na pierwszym miejscu znalazła się Bożena. Jest ona zawsze głęboko przekonana, że wie wszystko i zna się na wszystkim. Lubi też tłumaczyć innym, co mają zrobić. Cieszy się, gdy może zaimponować wiedzą i być uznawana za mentora.

Karolina
Kolejna na liście jest Karolina. Dziewczyny o takim imieniu lubią, gdy… nie przedstawiasz im swojego zdania, a ich własne traktujesz jako jedyne słuszne. Ponadto, wygłaszając jakąkolwiek tezę, zawsze sypią argumentami z rękawa. Gdy ktoś się z nimi nie zgadza, czują złość.

Wiesława
Ranking zamyka Wiesława. Pamiętaj – jeśli przyznasz jej rację, z pewnością nie raz przypomni ci tę chwilę. Lubi dawać rady, więc cieszy się, gdy ktoś ją o taką poprosi. Denerwuje się, gdy ktoś jej zdania nie bierze na poważnie.

Cóż, zgadza się?

Źródło: radiozet.pl

Polecane wideo

Ten listopadowy dzień okaże się szczęśliwy dla wszystkich znaków zodiaku - bez wyjątku. Sprawdź, co Ci przyniesie
Ten listopadowy dzień okaże się szczęśliwy dla wszystkich znaków zodiaku - bez wyjątku. Sprawdź, co Ci przyniesie - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 16.11.2021 13:13
A Joanna to gdzie Ta to numer 1 w tej kategori ?
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 05.11.2021 23:48
W zestawieniu brakuje Joanny, Doroty i Anety.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie