Współczesne wiedźmy kryją się pod tymi imionami. Te kobiety widzą (i wiedzą) więcej, niż inni

Przyszłość nie ma dla nich żadnych tajemnic.
Współczesne wiedźmy kryją się pod tymi imionami. Te kobiety widzą (i wiedzą) więcej, niż inni
Fot. Unsplash
30.10.2021

Czy wiesz, że wiedźma to nie tylko synonim czarownicy? Wystarczy uważnie przyjrzeć się temu wyrazowi aby przekonać się, że wiedźma oznacza “tą, która wie”. Skąd więc tak pejoratywne skojarzenia z tym słowem? Odpowiedź jest bardzo prosta – w dawnych czasach wiedza często była uznawana za zagrożenie, zwłaszcza w przypadku kobiet.

Zobacz również: Imiona, w których kryją się wyjątkowe wróżby ♥

Wiedźmy i znachorki często kończyły na stosie, posądzane o czary i zawarcie paktu z diabłem. Ale czy czarownice na pewno są już tylko wspomnieniem zamierzchłych czasów? Niekoniecznie. Niektóre współczesne kobiety posiadają wyjątkową intuicję i wydaje się, że widzą (i wiedzą) o wiele więcej, niż zwykli śmiertelnicy. Można więc powiedzieć o nich, że są wiedźmami naszych czasów.

Imiona współczesnych czarownic. Te kobiety wiedzą więcej niż inni

Fot. Unsplash

Imiona współczesnych czarownic. Te kobiety wiedzą więcej, niż inni

Portal radiozet.pl wymienił imiona kobiet, które łączą takie cechy wspólne jak silna intuicja i umiejętność zaglądania w przyszłość. Te współczesne czarownice nierzadko znają sekrety, które dla większości z nas są niedostępne. Jakie kobiety posiadają ten niezwykły dar?

Julia

Niewykluczone, że jej prababką była szeptucha lub uzdrowicielka. Kobieta o tym imieniu posiada dar łagodzenia różnych dolegliwości - zawsze jest w stanie znaleźć remedium na dany problem. Nie chodzi tylko o choroby ciała, ale także duszy - Julia jest świetną słuchaczką i udziela tylko trafnych rad.

Patrycja

O Patrycji często mówi się, że ma szczęście do ludzi, ponieważ otacza się osobami, na których zawsze może polegać. Nie jest to jednak zasługa ślepego losu, ale jej nieprzeciętnej intuicji. To właśnie ona pomaga jej w mig odczytać intencje innych ludzi, przez co Patrycja nigdy nie daje sobą manipulować.

Sabina

Wizje o przyszłych wydarzeniach przychodzą do niej podczas snu. To właśnie nocami nawiedzają ją obrazy, które często zwiastują przyszłe losy. Dzięki temu może się do nich odpowiednio przygotować albo zapobiec różnym nieszczęściom.

Zobacz również: Na ile procent do siebie pasujecie? Wasze imiona to najlepsza prognoza

Polecane wideo

Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają
Najmroczniejsze sekrety znaków zodiaku. Oto rzeczy, do których nikomu się nie przyznają - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie