Mroczna przepowiednia Ojca Pio. Czy rzeczywiście czekają nas 3 dni ciemności?

Polska mistyczka znalazła sposób na zbawienie ludzkości. Co należy zrobić?
Mroczna przepowiednia Ojca Pio. Czy rzeczywiście czekają nas 3 dni ciemności?
fot. Unsplash (Benjamin Balázs)
05.09.2021
Wiktoria Sobocińska

Wiele osób zastanawia się, kiedy faktycznie nadejdzie zapowiadany Koniec Świata. Niektórzy dopatrują się go w pandemii koronawirusa, a inni wertują dawne mroczne wizje, czy święte pisma.

Zobacz również: Gdzie dokładnie znajduje się dusza człowieka? Zaskakujące odkrycie naukowców

O niepokojących trzech dniach ciemności była mowa w Ewangelii według świętego Mateusza oraz Księdze Apokalipsy. Dni mroku przejawiają się jednak też w wielu współczesnych proroctwach. 

Przepowiednia Ojca Pio: czy czekają nas trzy dni ciemności?

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świecę, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę!

- grzmiał Ojciec Pio w liście skierowanym w 1950 roku do Watykanu.

Według religijnych źródeł katastrofa ma nadejść przed powtórnym zstąpieniem Jezusa. O trzech dniach ciemności wspominała również słynna francuska stygmatyczka, Maríe Julie Jahenny.

Ta katastrofa przyjdzie na ludzkość jak przebłysk światła, w chwili, gdy wschód poranku zostanie zastąpiony ciemnościami! Od tego momentu, nikomu nie wolno opuścić domu lub wyjrzeć przez okno. Ja Sam, przybędę pośród grzmotów i piorunów. Słabsi powinni zawierzyć się Mojemu Najświętszemu Sercu. Nastanie wielki chaos z powodu całkowitych ciemności, które okryją ziemie i wielu, wielu zginie od przerażenia i rozpaczy

- święty przekazywał swoją wizję w liście. 

Również polska profetka potwierdziła taką wersję zdarzeń. W latach 70. nawiedziła ją sama Matka Boża, która wytłumaczyła, jak będzie wyglądała apokalipsa i które narody ocaleją. 

Przestańcie już grzeszyć, przeklinać, upijać się, kłamać. Żyjcie tylko w prawdzie, jeden drugiego nauczajcie i nikogo nie oskarżajcie, a będziecie mieli Niebo

- wyjaśniła Katarzyna Szymon. Mistyczka miała ponoć wizję męki Chrystusa, dar bilokacji, a także kontaktowała się ze zmarłymi duszami. Została również obdarzona stygmatami. Przewidziała nawet własną śmierć, która nastąpiła w 1986 roku.

Zobacz również: Dlaczego nie było końca świata w 2012 roku? „Majowie żyją i kultywują swoje tradycje”

Polecane wideo

Jej obwisły brzuch pokochały setki tysięcy internautów. Mówią, że wygląda jak z obrazów Rubensa i grecka bogini
Jej obwisły brzuch pokochały setki tysięcy internautów. Mówią, że wygląda jak z obrazów Rubensa i grecka bogini - zdjęcie 1
Komentarze (6)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 06.09.2021 07:48
Co było ćpane?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2021 19:20
Ojciec Pio jest święty ...
odpowiedz
mor (Ocena: 1) 05.09.2021 16:05
Pio oszust i szarlatan jak cały kościół katolicki i te bajki w które każą wierzyć
odpowiedz
maz9 (Ocena: 5) 05.09.2021 10:30
Rzecz w tym, że ci święci i mistycy myślą, że wymyślony kilka tysięcy lat temu Bóg na prawdę istnieje. Majką do tego prawo. Kościół Katolicki zna prawdę, ale nie przeszkadza mu robić straszenia co kilka lat Apokalipsą już od czasów średniowiecza.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 05.09.2021 10:03
Co zrobić? Zwalić kupę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie