Mroczna przepowiednia Ojca Pio. Czy rzeczywiście czekają nas 3 dni ciemności?

Polska mistyczka znalazła sposób na zbawienie ludzkości. Co należy zrobić?
Mroczna przepowiednia Ojca Pio. Czy rzeczywiście czekają nas 3 dni ciemności?
fot. Unsplash (Benjamin Balázs)
05.09.2021
Wiktoria Sobocińska

Wiele osób zastanawia się, kiedy faktycznie nadejdzie zapowiadany Koniec Świata. Niektórzy dopatrują się go w pandemii koronawirusa, a inni wertują dawne mroczne wizje, czy święte pisma.

Zobacz również: Gdzie dokładnie znajduje się dusza człowieka? Zaskakujące odkrycie naukowców

O niepokojących trzech dniach ciemności była mowa w Ewangelii według świętego Mateusza oraz Księdze Apokalipsy. Dni mroku przejawiają się jednak też w wielu współczesnych proroctwach. 

Przepowiednia Ojca Pio: czy czekają nas trzy dni ciemności?

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świecę, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Nie wolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę!

- grzmiał Ojciec Pio w liście skierowanym w 1950 roku do Watykanu.

Według religijnych źródeł katastrofa ma nadejść przed powtórnym zstąpieniem Jezusa. O trzech dniach ciemności wspominała również słynna francuska stygmatyczka, Maríe Julie Jahenny.

Ta katastrofa przyjdzie na ludzkość jak przebłysk światła, w chwili, gdy wschód poranku zostanie zastąpiony ciemnościami! Od tego momentu, nikomu nie wolno opuścić domu lub wyjrzeć przez okno. Ja Sam, przybędę pośród grzmotów i piorunów. Słabsi powinni zawierzyć się Mojemu Najświętszemu Sercu. Nastanie wielki chaos z powodu całkowitych ciemności, które okryją ziemie i wielu, wielu zginie od przerażenia i rozpaczy

- święty przekazywał swoją wizję w liście. 

Również polska profetka potwierdziła taką wersję zdarzeń. W latach 70. nawiedziła ją sama Matka Boża, która wytłumaczyła, jak będzie wyglądała apokalipsa i które narody ocaleją. 

Przestańcie już grzeszyć, przeklinać, upijać się, kłamać. Żyjcie tylko w prawdzie, jeden drugiego nauczajcie i nikogo nie oskarżajcie, a będziecie mieli Niebo

- wyjaśniła Katarzyna Szymon. Mistyczka miała ponoć wizję męki Chrystusa, dar bilokacji, a także kontaktowała się ze zmarłymi duszami. Została również obdarzona stygmatami. Przewidziała nawet własną śmierć, która nastąpiła w 1986 roku.

Zobacz również: Dlaczego nie było końca świata w 2012 roku? „Majowie żyją i kultywują swoje tradycje”

Polecane wideo

Jej obwisły brzuch pokochały setki tysięcy internautów. Mówią, że wygląda jak z obrazów Rubensa i grecka bogini
Jej obwisły brzuch pokochały setki tysięcy internautów. Mówią, że wygląda jak z obrazów Rubensa i grecka bogini - zdjęcie 1
Komentarze (12)
Ocena: 3.33 / 5
Marek Piotrowski (Ocena: 1) 16.04.2022 16:47
Niby gdzie o.Pio wypowiedział podobną przepowiednię? Bo list, który tu "przytaczacie" w ogóle nie istnieje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.11.2021 00:23
Ći ktuży nie wierzą i oczerniają to żeby potem nie płakali bo bendzie zapuźno
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 24.10.2021 08:33
Należy pier....nąć sobie barana.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 06.09.2021 07:48
Co było ćpane?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.09.2021 19:20
Ojciec Pio jest święty ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie