Polska mistyczka miała taką samą wizję, co ojciec Pio. „Nie wytrzymacie grozy, która będzie szła”

Ostrzega, że tylko modlitwa może ocalić ludzkość.
Polska mistyczka miała taką samą wizję, co ojciec Pio. „Nie wytrzymacie grozy, która będzie szła”
Fot. Unsplash
26.08.2021

Proroctwa dotyczące Trzech Dni Ciemności uchodzą za jedne z najbardziej przerażających, jakie kiedykolwiek powstały. Jedną z osób, które je zapowiedziały, był znany święty i stygmatyk – ojciec Pio. Podczas owych dni ma dojść do kataklizmów, wyniku których śmierć poniesie wiele ludzi. 

Zobacz również: „Jasnowidz w habicie”. Ujawniono przepowiednię portugalskiej zakonnicy

Ojciec Pio opisał swoją przerażającą wizję w 1950 roku i przesłał ją do samego Watykanu. Fragment listu głosi: 

Dobrze pozamykajcie i uszczelnijcie okna. Nie wyglądajcie na zewnątrz. Zapalcie święconą świece, która wystarczy na wiele dni. Módlcie się na różańcu. Czytajcie duchowe książki. Czyńcie akty przyjęcia Duchowej Komunii, a także uczynki miłości, które są nam tak potrzebne. Módlcie się z wyciągniętymi rękami lub padając na twarz, aby uratować wiele dusz. Niewolno wam wychodzić na zewnątrz. Zaopatrzcie się w wystarczającą ilość pożywienia. Moce natury zostaną wstrząśnięte i deszcz ognia napełni ludzi przerażeniem. Miejcie odwagę! Jestem pośród was. 

Jeszcze bardziej przeraża fakt, że kilkadziesiąt lat później podobnej wizji doświadczyła polska mistyczka. Jej słowa są jak echo przepowiedni ojca Pio i na wzór jego proroctwa opisują Trzy Dni Ciemności, które mają poprzedzić koniec świata. 

Przepowiednia Katarzyny Szymon o dniach ciemności i końcu świataFot. Unsplash

Przepowiednia Katarzyny Szymon o dniach ciemności i końcu świata 

Katarzyna Szymon, zwana Katarzynką, była śląską mistyczką i stygmatyczką. Na jej dłoniach i stopach widniały takie same rany, jak u ojca Pio. 

Z włoskim świętym Ślązaczkę łączyła jeszcze wizja, jakiej doznała latem 1986 roku. Katarzynka znajdowała się wówczas w ekstazie i twierdziła, że przemawia przez nią Matka Boska. 

A gdy to będzie się działo, zatykajcie i zaciemniajcie okna. Nie wychodźcie na podwórko i nie wyglądajcie na zewnątrz, bo nie wytrzymacie grozy, która będzie szła. Tylko w pokojach bądźcie, uklęknijcie i módlcie się szczerze. Ze łzami w oczach proście: Jezu nie karz nas, Jezu ratuj nas. Jezu wysłuchaj nas. Trzeba dużo prosić. I straszna kara przejdzie po modlitwie i będzie jeszcze dobrze na Ziemi 

- zapowiedziała mistyczka. 

To nie jedyna ponura przepowiednia, jaką wygłosiła bogobojna Ślązaczka. Wielokrotnie przestrzegała przed zbytnią fascynacją nowoczesną technologią i zapowiedziała przyjście dnia, w którym nasza cywilizacja upadnie 

Moje dzieci, jeżeli ludzkość się nie nawróci, przyjdzie straszna nędza na świat, przyjdzie wielka kara. Macie zaprzestać pijaństwa, przekleństwa, rozwodów i mordowania dzieci nienarodzonych. Ma być miłość i wiara. Ratujcie się, póki macie czas. 

Do dziś nie brakuje osób, które wierzą w przepowiednie Katarzynki. Jednak Kościół katolicki nie uznał ani jej objawień, ani stygmatów. 

Zobacz również: Przewidział pandemię koronawirusa i porażkę Donalda Trumpa. Teraz zdradza, co czeka nas w roku 2021

Polecane wideo

Zakochuje się w lalkach, poślubia je, a potem… zdradza. Szokująca historia Jurija Tołoczko
Zakochuje się w lalkach, poślubia je, a potem… zdradza. Szokująca historia Jurija Tołoczko - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.08.2021 01:08
Nienarodzone dzieci XD prędzej powinniśmy ograniczyć konsumpcjonizm bo nasza planeta jest na skraju, żeby co poniektórzy mogli kupic 50 koszulkę z Zary z plastiku, która rozpadnie się po jednym praniu i której i tak często nie założą.
odpowiedz
Jasd (Ocena: 5) 26.08.2021 21:02
Do biednego narodu straszą maca .a dlaczego nue do biskupów w pałacach drogich autach żyjących z naszej krwawicy .pierwi to czytali i się nie boją coraz gorsi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.08.2021 19:58
O 3 dniach ciemnosci pisze wielu mistykow i świętych. Nie tylko tychcesz dwoch. Jest to oczywiste i pewne jak tzw. Ostrzeżenie, inaczej mały sad.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.08.2021 08:22
pierdu pierdu
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie