Oczyszcza, zapewnia szczęście, a nawet odmładza. Czym jest woda księżycowa?

Jej właściwości są naprawdę magiczne.
Oczyszcza, zapewnia szczęście, a nawet odmładza. Czym jest woda księżycowa?
Fot. Unsplash
03.08.2021

Księżyc ma olbrzymi wpływ na nasze życie tu, na Ziemi. To właśnie on odpowiada za przemieszczanie się wód na naszej planecie. Ale Srebrny Glob oddziałuje także na wielu ludzi. Nie brakuje osób, które przekonują, że podczas pełni Księżyca odczuwają dziwną energię, pewnego rodzaju niepokój, a nawet mają problemy z zasypianiem. 

Zobacz również: Jak poszczególne fazy Księżyca wpływają na Twój sen?

Osoby, które wierzą w wyjątkowy wpływ Księżyca na nasze zdrowie i samopoczucie starają się żyć w zgodzie z jego fazami i wykorzystywać jego magiczną energię. A ta jest w stanie zapewnić nie tylko pozytywne wibracje, ale także oczyścić ze złych fluidów, a nawet przynieść szczęście i powodzenie w różnych sferach życia.  

Taką filozofię wyznaje m.in. sama Victoria Beckham. Gwiazda przekonuje, że jej sposób na życiową harmonię, spokój ducha, a nawet na młodzieńczy wygląd mimo upływu lat ma ścisły związek z naturalnym satelitą Ziemi. Jej sekret to księżycowa woda, czyli iście magiczna substancja, którą każdy z nas może przygotować zupełnie samemu.  

Woda księżycowa. Czym jest i jak ją przygotować?Fot. Unsplash

Woda księżycowa. Czym jest i jak ją przygotować? 

Czym jest woda księżycowa? To nic innego jak woda “naładowana” księżycową energią, zazwyczaj podczas pełni (wówczas wpływ Srebrnego Globu jest najsilniejszy). Aby przygotować taką magiczną substancję należy o zmierzchu wystawić naczynie z wodą na dwór lub postawić je po zewnętrznej stronie okna. Księżycowa woda jest gotowa rankiem następnego dnia. 

Ważne jest przygotowanie odpowiedniego naczynia, w którym będzie się znajdować ta mikstura. Najlepiej sprawdzą się te szklane, na przykład słoik albo dzbanek. Niektórzy umieszczają na ich dnie kryształy, a także zioła lub kwiaty.  

Jak wykorzystać wodę księżycową i jej niezwykłe właściwości? Okazuje się, że taka substancja ma cały szereg zastosowań. Można ją pić, dodawać do kąpieli, a także używać podczas zabiegów pielęgnacyjnych. Wiele osób stosuje ją również jako mgiełkę, którą spryskuje twarz - mówi się, że woda księżycowa ma właściwości odmładzające. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Leap Of Faith 🔮🌙 (@leapoffaith_quotes)

Podczas “ładowania” substancji magiczną energią niektórzy wypowiadają intencje i manifestują swoje pragnienia. Dzięki temu chcą przyciągnąć do siebie odpowiednie, pozytywne wibracje, które pomogą im osiągnąć cele i spełnić marzenia. 

Słyszeliście o księżycowej wodzie? Wierzycie, że taka substancja może mieć wpływ na nasze życie? 

Zobacz również: TikTokerzy pokochali „metodę 369”. To magnes na powodzenie i spełnienie marzeń

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na sierpień ♥
Horoskop MIŁOSNY na sierpień ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie