Kobiety o tych imionach mają wyjątkowego pecha. Dlaczego powinny szczególnie uważać?

Narzekają na mnóstwo problemów i nie potrafią wykorzystywać szans danych im przez los.
Kobiety o tych imionach mają wyjątkowego pecha. Dlaczego powinny szczególnie uważać?
fot. Unsplash (Mariest)
29.07.2021
Wiktoria Sobocińska

Kto z nas nie marzy o życiu usłanym różami i szczęściu w miłości oraz sferze finansowej. Nie tylko układ gwiazd w dniu urodzenia ma w tym przypadku znaczenie. Okazuje się, jak podaje portal gazetakrakowska.pl za księgą imion, że to nasze imię decyduje o tym, czy mamy w życiu pecha.

Zobacz również: Rzeczy, które przynoszą wyjątkowego pecha. Natychmiast musisz wynieść je z domu

Są takie osoby, które nieustannie mają pod górkę. Narzekają na mnóstwo problemów i nie potrafią wykorzystywać szans danych im przez los. Jeśli masz tak na imię, lepiej na siebie uważaj...

Jakie imiona przynoszą pecha?

Adrianna

Jest bardzo zadufana w sobie i ciężko znosi krytykę. Można powiedzieć, że to damska wersja Narcyza. Każda próba zwrócenia jej uwagi kończy się wielkim konfliktem. Dlatego ma wokół wielu wrogów.

Elżbieta

Ta kobieta jest chodzącą kontrowersją. Jej powściągliwość często odpycha i dystansuje ludzi wokół. Bywa też... mało dyskretną plotkarą. Możesz być pewny, że obgaduje Cię za plecami tuż po spotkaniu.

Iza

Pech prześladuje ją dosłownie na każdym kroku i aby tego uniknąć, ucieka przed podejmowaniem ryzykownych decyzji i dokonywaniu zmian w swoim życiu. Wpada przez to w błędne koło i staje się więźniem samej siebie. Trudno jej się z tym pogodzić.

Patrycja

Lubi być w centrum uwagi, więc robi wszystko, żeby błyszczeć w towarzystwie, co wywołuje zazdrość innych kobiet. W związku z kolei szybko zmienia się z kochającej partnerki w oziębłą damę.

Sylwia

Pozytywna i żywiołowa osoba, z którą nie da się nudzić. Ma jednak swoją ciemną stronę: jej spontaniczne decyzje prowadzą do pechowych sytuacji.

Weronika

Ma wyjątkowo trudny charakter, który ciężko poskromić. W stosunku do ludzi jest wymagająca i zaborcza. Jej pech objawia się w przeróżnych codziennych sytuacjach: często rozlewa kawę, tłucze szybkę w telefonie albo… przypala obiad.

Zuzanna

Woli najpierw działać, a dopiero potem myśleć. Jest emocjonalna i impulsywna, co prowadzi do pochopnych decyzji, których później żałuje. Lubi rozpoczynać kilka spraw jednocześnie.

Zobacz również: Imiona, których dziecko Ci nie wybaczy. Sprowadzi na nie pasmo nieszczęść

Polecane wideo

Imiona dopasowane do znaku zodiaku. Trudno wymyślić lepsze połączenie
Imiona dopasowane do znaku zodiaku. Trudno wymyślić lepsze połączenie - zdjęcie 1
Komentarze (4)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.07.2021 20:45
Oczywiscie, ze Elki sa plotkarami i sa falszywe. Uwazajcie na Elzbiety;) cwane, wyrachowane i wredne. Wszystkie ele ktore znalalam, dokaldnie takie byly.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.07.2021 14:16
Skąd wy bierzecie te bzdury?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.07.2021 13:49
Czyli pozostaje się tylko powiesić.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 29.07.2021 12:21
Zgadzam się z tym całkowicie. Na tej liście brakuje tylko jeszcze Eweliny, która nie może się zdecydować z którym facetem być i prowadzi podwójne życie oraz Ewy, Magdy (nie Magdaleny) i Marzenki 😉
odpowiedz

Polecane dla Ciebie