Kobiety o tych imionach pragną wystawnego życia. W związku zależy im tylko na pieniądzach

Wiążą się z bogatymi partnerami i chcą być przez nich traktowane jak księżniczki.
Kobiety o tych imionach pragną wystawnego życia. W związku zależy im tylko na pieniądzach
Fot. pexels
17.07.2021
Wiktoria Sobocińska

Istnieją kobiety, dla których życie na odpowiednim poziomie jest priorytetem. Wybierając partnera w pierwszej kolejności nie kierują się jego wyglądem, charakterem, poczuciem humoru czy zainteresowaniami, ale... zasobnością jego portfela

Zobacz również: Kobiety o tych imionach to urodzone perfekcjonistki. Stawiają sobie poprzeczkę zbyt wysoko

Uwielbiają być rozpieszczane, adorowane, zabierane do drogich restauracji czy na zagraniczne wyjazdy. Pragną żyć w luksusie, a w związku zależy im głównie na pieniądzach.

Kochają dostawać od ukochanego kosztowne prezenty, kwiaty i zwracają uwagę na wnętrze jego domu, samochód i ubrania. Znasz kogoś takiego?

Kobiety, które są w związkach tylko dla pieniędzy

Portal stylzycia.radiozet.pl wymienił imiona kobiet, które wiążą się z bogatymi partnerami i chcą być przez nich traktowane niczym księżniczki. Faktycznie coś w tym jest, czy to tylko plotka?

Ewelina

Nie ma problemu z byciem "utrzymanką" bogatego partnera. Może spędzać całe dnie na zakupach czy zabiegach w SPA. Najlepiej, jeśli sponsoruje je ukochany mężczyzna. Uwielbia być rozpieszczana, wyglądać pięknie i kobieco, a najlepiej, jeśli wybranek to zauważy i doceni.

Iza

Ta kobieta nie wyobraża sobie życia bez luksusu i drogich gadżetów. Uwielbia markowe buty i torebki, jada tylko w najmodniejszych restauracjach i kocha podróżować po świecie. Świadomie rozgląda się za zamożnymi mężczyznami, często dużo starszymi od niej.

Justyna

Jej marzeniem jest związać się z kimś sławnym i bogatym. Chciałaby poznać z nim świat show-biznesu "od kuchni", a nawet być opisywana na portalach plotkarskich. Obecność paparazzi w ogóle jej nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Uwielbia flirtować z mężczyznami, którzy są rozpoznawalni. 

Zobacz również: Kobiety o tych imionach uchodzą za najmądrzejsze. Odnoszą sukcesy i robią wielką karierę

Polecane wideo

Gdzie spotkać bogatego mężczyznę? Oto 10 miejsc
Gdzie spotkać bogatego mężczyznę? Oto 10 miejsc - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
gość (Ocena: 5) 31.07.2021 19:00
Blachary
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2021 21:15
Na razie sortowanie soji stopniowo to bedzie troche duzo roboty
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 25.07.2021 21:14
Aqurius juz jadlam potem wody sie napije trzecia tura slojow cie czeka ja kocham wysilek ale jeszcze wekowanie koncowka dzis to juz mi sie nie chcialo
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.07.2021 16:23
Dżesika, Karina, Andżela.
odpowiedz
Gosc2 (Ocena: 5) 17.07.2021 16:33
Mały Jaś❤ potrzebuje pomocy . Jego Rodzice dziękują z całego serca za okazaną życzliwość i wsparcie 🌹 https://www.siepomaga.pl/jas-sma
odpowiedz

Polecane dla Ciebie