Psychozabawa: Wybierz łapacz snów i poznaj swój prawdziwy charakter

Ta decyzja powie całą prawdę na Twój temat.
Psychozabawa: Wybierz łapacz snów i poznaj swój prawdziwy charakter
fot. Facebook (@strefa_pozytywnego_rozwoju)
15.07.2021
Wiktoria Sobocińska

Psychotesty obrazkowe dają niesamowite rezultaty, ponieważ działają na naszą podświadomość i ukryte w niej emocje. Wystarczy wybrać obiekt, który najbardziej zwraca naszą uwagę, a można dowiedzieć się zaskakujących prawd o sobie samych.

Zobacz również: TEST: Wybierz jedno piórko i odkryj swoją wyjątkową moc

Tym razem do wyboru masz aż pięć przepięknych łapaczy snów. Te wyjątkowe przedmioty od lat owiane są tajemnicą. Jakie jest ich działanie?

Psychozabawa: Wybierz jeden łapacz snów

Indianie mocno wierzyli, że plecione sznureczki odpędzają koszmary i przepuszczają jedynie dobre sny. Coraz częściej wiszą nie tylko nad łóżkiem, ale również pojawiają się jako element biżuterii w stylu boho.

Przyjrzyj się uważnie poniższej ilustracji i zastanów, który łapacz snów przyciąga Cię najmocniej.

Może podoba Ci się wizualnie, a może jako pierwszy rzucił Ci się w oczy? Po prostu idź za głosem intuicji.

Jeśli już jesteś pewna, przeczytaj rozwiązanie.

#1 Łapacz snów

Pierwszy wybór zdradza, że jesteś przyjacielem godnym zaufania. Czasami zbyt naiwnie ufasz ludziom i oczekujesz od nich tego samego. Gdy coś zaburza Twoją rutynę i strefę komfortu, tracisz kontrolę nad emocjami.

#2 Łapacz snów

Łapacz snów numer dwa wybierają osoby, które cechuje skromność, czystość i niewinność. W życiu bardziej koncentrujesz się na rzeczach, za które możesz być wdzięczna, zamiast chować urazę.

Jesteś urodzoną perfekcjonistką i gdy coś nie idzie po Twojej myśli, wolisz odizolować się, niż otwarcie przyznać do błędu.

#3 Łapacz snów

Jesteś optymistycznym ekstrawertykiem, który bardzo liczy się z opinią innych na swój temat. Długo analizujesz swoje decyzje i tworzysz plany tak, aby dopasować się do pozostałych.

Ty raczej nie masz tendencji do krytyki czy oceny i łatwo akceptujesz odmienność ludzi.

#4 Łapacz snów

Łapacz snów numer cztery wybierają osoby wrażliwe i empatyczne. Stawiasz potrzeby innych na pierwszym miejscu i masz w sobie wiele współczucia. Zawsze służysz dobrą radą, ale czasami czyjeś słowa potrafią głęboko Cię zranić.

#5 Łapacz snów

Ostatni łapacz snów z muszelkami to wybór osób odważnych, samodzielnych i upartych. Gdy już podejmiesz decyzje, żadne rady ani komentarze bliskich nie są w stanie zmienić Twojego zdania.

Patrzysz na życie z dystansem i cenisz niezależność. Czasami jednak warto posłuchać co ma do powiedzenia osoba, której na Tobie zależy.

Zobacz również: Psychotest: Wybierz jedną kartę i dowiedz się, co czeka Cię w przyszłości

Źródło: dobrewiadomosci.net.pl

Polecane wideo

Horoskop marokański: Jakim znakiem jesteś i co to oznacza?
Horoskop marokański: Jakim znakiem jesteś i co to oznacza? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie