Jak odgadnąć wielkość męskiego przyrodzenia? Najnowsze wyniki badań proponują zaskakujący sposób

Okazało się, że istnieje ścisły związek między rozmiarem genitaliów a... budową twarzy.
Jak odgadnąć wielkość męskiego przyrodzenia? Najnowsze wyniki badań proponują zaskakujący sposób
fot. Unsplash (NordWood Themes)
17.07.2021
Wiktoria Sobocińska

Do tej pory pojawiło się mnóstwo mitów na temat tego, jaka część ciała zdradza rozmiar penisa. Standardowy rozmiar członka nie istnieje, dlatego ta informacja długo pozostaje zagadką, dopóki... nie wylądujemy z jego właścicielem w sypialni. Badacze podawali już powiązania z długością palców, wielkością dłoni, albo stopy.

Zobacz również: Zaskakujący skutek uboczny szczepienia na COVID. Z tej informacji ucieszą się zwłaszcza mężczyźni

Przełomowego odkrycia dokonali japońscy naukowcy. Mają zupełnie nową propozycję na to, jak oszacować długość męskiego przyrodzenia. To bardzo proste!

Jak oszacować wielkość męskiego członka?

Badania przeprowadzone przez zespół z Uniwersytetu Medycznego Prefektury Kioto wykazały, że mężczyźni z dłuższymi nosami mają dłuższe penisy. W artykule opublikowanym w „Basic and Clinical Andrology” nie podano co prawda dokładnych proporcji, za to określono pewne przedziały dotyczące rozmiaru penisa dla krótko- i długonosych – donosi portal Focus.

W tym celu przebadano zwłoki 126 osób w wieku od 30 do 50 lat, najpóźniej trzeciego dnia od daty zgonu. Pod uwagę brano takie zmienne jak: wzrost, waga, rozmiar nosa, masa prawego oraz lewego jądra i prostaty, a także długość i obwód penisa w stanie spoczynku.

Nosy mężczyzn zmierzono od nasady (na wysokości gruczołów łzowych) do miejsca, w którym kończą się nozdrza. Co się okazało?

Ustalono, że penisy mężczyzn o najmniejszych nosach (do 4,6 cm) są najkrótsze i w pełnej erekcji mierzą do 10,37 cm. Posiadacze najdłuższych nosów (mierzących powyżej 5,6 cm) mają też najdłuższe penisy, których długość średnio wynosi 13,5 cm. Natomiast mężczyźni, których nosy mierzą od 4,6 do 5,6 cm mają penisy o średniej długości ok. 11,5 cm

- wyjaśnia Focus za: Kyoto Prefectural University of Medicine. Średnia długość penisa w Japonii wynosi właśnie 11,5 cm.

Ostatni pomiar dotyczył imitowanej erekcji. Badanie miało wyłącznie formę obserwacji.

Fakt, że rozmiar nosa jest powiązany z SPL (z ang. stretched penile length – przyp. red.) wskazuje, że długość prącia nie może być określana na podstawie wieku, wzrostu lub masy ciała, ale została już zdeterminowana przed urodzeniem

- podsumowano w artykule.

Nie wiadomo jednak, czy na związek pomiędzy wielkością członka a budową twarzy mają wpływ hormony, takie jak np. testosteron, czy może geny. Naukowcy z Kioto są podekscytowani wynikami i nie wykluczają kolejnych badań w tym temacie.

Zobacz również: Kobiety wyznały, ile mierzy idealne przyrodzenie. Ta długość zapewnia najlepsze doznania

Polecane wideo

O jego serce powalczy 13 kandydatów. Oto pierwszy polski „Prince Charming”
O jego serce powalczy 13 kandydatów. Oto pierwszy polski „Prince Charming” - zdjęcie 1
Komentarze (5)
Ocena: 4.2 / 5
LEW (Ocena: 5) 20.07.2021 06:17
Najlepszą wiedzę na ten temat maja prostytutki. Im facet wyższy i szczuplejszy, tym ma większego! Są wyjątki od tej reguły, ale rzadkie.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 17.07.2021 23:59
Rozmiar penisa w stanie spoczynku czy erekcji pośmiertnej nie ma nic wspólnego z jego wielkością podczas wzwodu wywołanego podnieceniem.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.07.2021 17:39
A Pinokio? Jak rósł mu nos to penis też?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.07.2021 16:38
Jakbym była facetem to miałabym ogromnego kutanga XD
odpowiedz
jego żona (Ocena: 5) 17.07.2021 12:43
cz-czyli damiano ma duzego?? :o hihi
odpowiedz

Polecane dla Ciebie