Dlaczego Polki nie chcą się depilować?

Co sprawia, że aż co trzecia Polka unika depilacji? Czy kolejne lato znowu będzie stało pod znakiem długich spódnic? A może jest sposób, żeby przekonać kobiety do zdrowego i bezbolesnego usuwania niechcianego owłosienia?
Dlaczego Polki nie chcą się depilować?
16.12.2009

Według współczesnych kanonów estetyki, ciało kobiety powinno być zdrowe, nieskazitelnie gładkie i zadbane. Tymczasem, jak pokazują wyniki najnowszych badań przeprowadzonych przez Pentor Research International dla B’iota Laboratories, producenta preparatu Bioxet, ponad 30% Polek w ogóle się nie depiluje, a aż połowie pytanych kobiet depilacja kojarzy się z bólem. Jeśli miałyby wybrać właściwą dla siebie metodę, zdecydowałyby się na tę, która nie wywołuje nieprzyjemnego uczucia. Potwierdza to również fakt, iż tylko 1% badanych pań deklaruje korzystanie z zabiegu, jakim jest depilacja laserowa.

Mamy rozwiązanie dla wszystkich kobiet, którym zależy na zdrowym, pięknym i gładkim ciele, a szczególnie dla tych pań, które obawiają się bólu, lub nie mają zbyt wiele czasu na specjalne zabiegi depilacyjne. Ziołowy Bioxet, używany na zasadzie kremu pielęgnacyjnego, czy balsamu po kąpieli, odżywia skórę i prowadzi do trwałego pozbycia się niechcianego owłosienia” – tłumaczy Ahmet Atci, specjalista ds. marketingu w B’IOTA Laboratories. „Bioxet jest propozycją dla wszystkich kobiet. Jeśli teraz rozpoczną stosowanie kremu, latem 2010 będą mogły cieszyć się zadbanym ciałem i zapomnieć na stałe o konieczności depilowania. Już w ponad 30 krajach świata panie przekonały się do stosowania Bioxetu. Teraz również Polki mają szansę odpowiednio przygotować się do lata” – dodaje.

Zabiegi kosmetyczne traktowane są przez kobiety jako momenty odprężenia i przyjemności. Tymczasem depilacja kojarzy się paniom głównie z przykrym i bolesnym obowiązkiem. Wyjściem naprzeciw może więc być stosowanie preparatu Bioxet - całkowicie bezbolesne, bezpieczne i niepowodujące żadnych skutków ubocznych. Pierwsze wyraźne efekty stosowania preparatu widoczne są już po 3 miesiącach, regularne aplikowanie produktu przez około 8 do 10 miesięcy prowadzi do trwałej redukcji niechcianego owłosienia.

Dermokosmetyk Bioxet zawierający wyciągi ziołowe, jest produktem przeznaczonym do pielęgnacji skóry i w celu eliminacji niepożądanego owłosienia. Stanowi bezpieczną alternatywę dla tradycyjnych sposobów na depilację, można go stosować na wszystkie części ciała, łącznie z twarzą. Polska jest już 30. krajem, w którym firma B'IOTA Laboratories wprowadza swoje kosmetyki.

Materiały prasowe

Zobacz także:

Włosy łonowe – golić czy nie golić? Zarośnięte okolice bikini jednych pociągają, a innych wręcz obrzydzają. Poznajcie opinie Polek na temat depilacji okolic intymnych!

Porada kosmetyczki: Ratunku, mam wąsik!  Nasza kosmetyczka podpowiada, jakie metody depilacji są w tym przypadku najskuteczniejsze.

Polecane wideo

Komentarze (407)
Ocena: 4.99 / 5
Brrr. (Ocena: 1) 27.03.2015 14:48
Depilacja to moda dla pedofili. Normalnego faceta dzieci nie interesują.
odpowiedz
pieknosc (Ocena: 5) 22.04.2013 01:06
Do głowy by mi nie przyszło, żeby golić sobie wzgórek łonowy czy wargi sromowe. Po co mam fundować sobie potworny ból, katować delikatną, unerwioną skórę, podrażnienia, zaczerwienienia, krosty. Poza tym, wygolone okolice narządów rozrodczych wyglądają okropnie, jak u małej dziewczynyki.Niech kobiety wyglądają jak kobiety, a nie jak dzieci. jak ktoś ma pedofilskie skonności to niech się leczy. Przerażające jest to, co filmy porno z nami zrobiły. Niedługo (już się to zaczyna) masowo będziemy sobie robplastykę warg sromowych, żeby wyglądać jak lalki barbie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2012 18:10
ogolona cipusia jest sexi a flejtuchy sie nie depilują
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.08.2012 10:55
artykuł pod publike, mnie osobiście całkiem ogolona myszka kojarzy się z dzieckiem, fe.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.07.2012 16:41
Owłosione kobiety jeżeli są sexy, mogą być jeszcze bardziej podniecające. Ale to kwestia gustu i uczucia. Modelarz z Gubina Jerzy Urbanowicz.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie