Uczestnik „Milionerów” zaufał publiczności przy pytaniu za 40 tys. zł. To był wielki błąd

Ponad połowa pytanych wskazała nieprawidłową odpowiedź!
Uczestnik „Milionerów” zaufał publiczności przy pytaniu za 40 tys. zł. To był wielki błąd
Fot. Instagram.com (@huberturbanski_official)/Unsplash
02.07.2021

Gdyby nie koła ratunkowe wielu uczestników “Milionerów” pożegnałoby się z programem zdecydowanie przedwcześnie. Bywa, że już pierwsze, teoretycznie najłatwiejsze zagadnienia przysparzają graczom sporych problemów i muszą prosić o pomoc. 

Zobacz również: Najprostsze pytania z „Milionerów”, które przerosły uczestników. Zdobędziesz 10/10?

Niestety czasem okazuje się, że nawet koło ratunkowe nie jest w stanie wydobyć uczestników teleturnieju z kłopotów. Czasami osoba, która czeka pod telefonem do przyjaciela nie zna odpowiedzi na pytanie. Bywa też, że po odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi gracz stawia na niepoprawny wariant. Wreszcie zdarza się, że to publiczność zawodzi, a jej podpowiedź okazuje się nieprawidłowa. 

Właśnie w takiej sytuacji znalazł się uczestnik jednego z ostatnich odcinków “Milionerów”. Jednak trudno się dziwić, że gracz zaufał osobom zgromadzonym w studiu - aż 52 proc. z nich wskazało na ten sam wariant. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @milionerzy.polska.tvn

„Milionerzy”. Publiczność podpowiedziała graczowi złą odpowiedź

Pytanie, przy którym uczestnik postanowił skorzystać z pomocy publiczności było warte aż 40 tys. zł. Jego treść brzmiała następująco: 

Czyja to pieśń? "Ja w mej chacie spać nie mogę: chcę u ciebie spać, kolego! Moje okna są na drogę, a po drodze poczty biegą": 

A) wiejskiego listonosza

B) waletującego studenta

C) żołnierza

D) Tadeusza Różewicza

Grający o milion nie znał odpowiedzi na to pytanie i skorzystał z podpowiedzi publiczności. Aż 52 proc. osób zgromadzonych w studiu postawiło na wariant “D”. Kolejne opcje pozostały daleko w tyle. Na odpowiedź “A” zagłosowało 19 proc., na opcję “B” - 13 proc., a na wariant C - “16 proc.”. Mogłoby się więc wydawać, że wszystko jest jasne. 

Uczestnik teleturnieju postanowił zaufać publiczności i zaznaczył odpowiedź “D”. Niestety okazało się, że popełnił wielki błąd. Prawidłową odpowiedź skrywała opcja “C” - żołnierza. Jak wyjaśnił Hubert Urbański słowa, o które pytano były początkiem utworu Adama Mickiewicza pod tytułem “Pieśń żołnierza”. 

Znaliście odpowiedź na to pytanie z “Milionerów”? 

Zobacz również: „Milionerzy” zaliczyli poważną wpadkę. W jednym z pytań żadna z odpowiedzi nie była poprawna

Polecane wideo

Nieziemsko przystojny milioner szuka osobistego fotografa. Skusisz się na jego ofertę?
Nieziemsko przystojny milioner szuka osobistego fotografa. Skusisz się na jego ofertę? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie