Tak wygląda para o największej różnicy wzrostu na świecie. Dzieli ich prawie 60 cm

Są szczęśliwym małżeństwem, a ostatnio trafili do Księgi Rekordów Guinnessa.
Tak wygląda para o największej różnicy wzrostu na świecie. Dzieli ich prawie 60 cm
Fot. Instagram.com (@mrschloesamantha)
29.06.2021

Podczas poszukiwania partnera wiele kobiet kieruje się m.in. kryterium wzrostu. Okazuje się, że duża grupa dziewczyn ma konkretne wymagania co do tego, ile powinien mierzyć ukochany. Nie brakuje singielek, które marzą o wysokim i postawnym mężczyźnie, przy którym będą mogły nosić szpilki i wciąż czuć się filigranowo. 

Zobacz również: LIST: „Mam 170 cm i czuję się niewidzialny. Dziewczyny patrzą tylko na wzrost”

Wiele kobiet otwarcie mówi też o tym, że z góry skreślają facetów, którzy nie spełniają ich oczekiwań jeśli chodzi o wzrost. A przecież w relacji między dwoma osobami centymetry wcale nie są najważniejsze. 

Doskonale wie o tym 27-letnia Chloe Lusted, która poślubiła mężczyznę niższego od niej o prawie 60 cm. Mimo ogromnej różnych wzrostu tworzą udany związek już od 9 lat, a niedawno trafili do Księgi Rekordów Guinnessa jako para z największą różnicą związku na świecie. 

Chloe i James Lusted. Para o największej różnicy wzrostu na świecie 

Chloe i James poznali się w 2012 roku przez wspólnych znajomych. Od razu między nimi zaiskrzyło, mimo że kobieta mierzy 166 cm, a James zaledwie 109 cm. Tym samym dzieli ich prawie 57 cm.  

33-letni James urodził się z dysplazją diastroficzną - jest to typ karłowatości genetycznej, a  osoby dotknięte tym schorzeniem nie przekraczają 110-130 cm wzrostu. Mimo to James cieszy się życiem i, jak sam mówi, choroba nie ogranicza go w żaden sposób. 

109 cm wzrostu czasami może być wyzwaniem. Ale potrafię zrobić wszystko, co inni ludzie, tylko że w nieco inny sposób. Chcę po prostu być taki, jak wszyscy i przeżyć życie w wielki sposób, mimo że w małym ciele 

- mówił James w rozmowie z mediami. 

Z kolei Chloe wspominała, że wcześniej podobali jej się wysocy i postawni mężczyźni. Wszystko zmieniło się gdy poznała Jamesa. 

Szczerze mówiąc bałam się tego, jak zareagują na nas inni ludzi. Ale uważam, że każdemu z nas jest pisana druga połówka. Być może nie taka, jaką byśmy sobie wyobrażali. 

Dziś Chloe i James są już 5 lat po ślubie i wspólnie wychowują 2-letnią córeczkę, Olivię. Dziewczynka nie odziedziczyła schorzenia swojego taty. Państwo Lusted chętnie pokazują swoje życie na Instagramie. Jak wygląda codzienność pary z największą różnicą związku na świecie? Ich zdjęcia obejrzycie w naszej galerii. 

Polecane wideo

Dla nich wzrost nie ma znaczenia. Są o wiele wyższe od partnerów - i przeszczęśliwe!
Dla nich wzrost nie ma znaczenia. Są o wiele wyższe od partnerów - i przeszczęśliwe! - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie