Przerażająca przepowiednia wizjonera ze Skandynawii. „Wyginie aż 1/4 ludzkości”

Czy Rosja rozpocznie trzecią wojnę światową? Do tej pory jego wizje się sprawdziły.
Przerażająca przepowiednia wizjonera ze Skandynawii. „Wyginie aż 1/4 ludzkości”
fot. Unsplash (UX Gun)
29.06.2021

Przez całe swoje życie trudnił się jako rybak i geometra, sporządzający mapy północnej Norwegii. Ze strachu przed wykluczeniem niechętnie dzielił się swoimi niesamowitymi wizjami. 

Kiedy najbardziej przerażająca z nich wkrótce okazała się prawdą, postanowił mówić o nich na głos, aby ostrzec innych. Miało to miejsce w Wielki Piątek, 1884 roku.

Czułem, że dzieje się coś niepokojącego. W izbie było ciemno, ale zobaczyłem moich braci w łodzi, która rozbija się na skałach. Nie mogłem już zasnąć. Następnego dnia dowiedziałem się, że obaj utonęli. Wypadek wydarzył się nad ranem, dokładnie wtedy, gdy się przebudziłem

- relacjonował swojemu biografowi, Amuthowi Gustafsonowi. 

Zobacz również: Nowa wizja Jackowskiego nie napawa optymizmem. Należy już gromadzić zapasy?

Przepowiednia Antona Johansena o trzeciej wojnie światowej

Anton Johansen to największy wizjoner w całej Skandynawii, którego przepowiednie dosłownie mrożą krew w żyłach. Wcale nie pociesza fakt, że większość z nich rzeczywiście się sprawdziła.

Zapowiedział on rzekomo zatonięcie Titanica, wybuch I wojny światowej czy trzęsienie ziemi w San Francisco.

Czasami przed oczami ukazywały mu się konkretne obrazy, innym razem słyszał jakiś głos, albo po prostu targały nim silne emocje i przeczucie, że coś złego zaraz się wydarzy. 

Jest przekonany, że pewnego dnia przemówił do niego sam Bóg.

Poznasz tajemnice Królestwa Niebieskiego

- usłyszał 13 listopada 1907 roku o północy, a jego pokój wypełniło jasne światło. 

11 lat później relacjonował, że nie miał w sobie na tyle odwagi, aby spojrzeć w samo źródło światła. Uklęknął przy swoim łóżku i w skupieniu przyjął wizję z nieba o zbliżającym się konflikcie zbrojnym.

Mężczyzna ujrzał w transie czarne kłęby dymu, płonące miasta, morze trupów, niezliczonych żołnierzy, okopy ciągnące się od Bałtyku aż po Morze Czarne

To wielka wojna

- przemawiał do niego głos z zaświatów, który kazał mu pojechać do Sztokholmu i Berlina, aby opowiedzieć o tym, co zobaczył.

Johansen twierdził, że w 2027 roku możemy spodziewać się III wojny światowej, w której zginie aż 1/4 ludzkości. Zdaniem proroka kraje skandynawskie zaatakuje Rosja, a Chiny wykorzystując chaos w Europie, zabiorą jej surowce naturalne. Stany Zjednoczone włączą się do konfliktu, ale opowiedzą się za stroną rosyjską. 

Żółte twarze starają się dotrzeć poprzez Alaskę do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Ich atak będzie odparty przy pomocy broni rakietowej. Rosja będzie wspierać Amerykanów, ramię przy ramieniu. Przedtem wybuchnie jakaś straszna rewolucja. Mordy, pożoga, dużo martwych ludzi. Leżą ich całe stosy

- opowiadał wizjoner.

Polska w obronie przed niemieckimi wojskami ma stworzyć federację państw razem z Czechami, Ukrainą, Węgrami i Rumunią. Ma to przypominać konflikt z czasów II wojny światowej.

Niemcy zostaną zaatakowani od wschodu. Dojdzie tam do wojny domowej - Niemiec będzie walczył przeciw Niemcowi. Rosja uderzy na Stany Zjednoczone, a te nie będą mogły wspomóc siłami walczącej Europy. Nowa broń wywoła w Ameryce huragany i zniszczone tam zostaną największe miasta

- głosi inne z jego proroctw. Przeczuwał, że wielka tragedia spotka również Włochy.

Według wyliczeń, w całej historii świata było niewiele więcej niż 20 lat pokoju. 

To nie pierwszy mistyk, który wyraźnie mówi o zbliżającym się końcu świata. Interpretatorzy Biblii i innych starożytnych ksiąg wyjątkowo często wskazują właśnie na tę datę. 

Zobacz również: Co zobaczyła Baba Wanga? Przepowiednia bułgarskiej mistyczki na 2021 rok

Polecane wideo

Przerażające zdjęcia z opuszczonego Czarnobyla. Będą śnić ci się po nocach
Przerażające zdjęcia z opuszczonego Czarnobyla. Będą śnić ci się po nocach - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 3 / 5
gość (Ocena: 1) 02.07.2021 06:46
Wstawaj, zesrałaś się.
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 30.06.2021 01:08
Też miałam wizję wojny. Widziałam we śnie ludzi umierających od zatrutej wody i ogromną zarazę, która wybila znaczną część ludzi i zwierząt. Wcześniej, przed katastrofą smoleńską moją mama miała sen o ogniu nadciągającym ze wschodu. Nic dziwnego
zobacz odpowiedzi (1)
MONIA (Ocena: 3) 29.06.2021 20:25
No to znowu będziemy odliczać tak jak do 2012 :)
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 29.06.2021 20:21
CH...j wam w d...pę.
odpowiedz
Monika, (Ocena: 5) 29.06.2021 16:12
Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: http://panieonline.pl/monika26
odpowiedz

Polecane dla Ciebie