Psychotest: Co wybrana sukienka mówi na Twój temat?

Ta decyzja zdradzi więcej, niż sobie wyobrażasz.
Psychotest: Co wybrana sukienka mówi na Twój temat?
fot. diapordiamesupero.com
28.06.2021
Wiktoria Sobocińska

Jak wiadomo, psychotesty obrazkowe najszybciej dają nam zaskakujące odpowiedzi na temat nas samych. Dzieje się tak za sprawą magicznej podświadomości, która podejmuje decyzje zanim jeszcze informacja dotrze do świadomego umysłu. Wystarczy popatrzeć uważnie na obrazek.

Zobacz również: Psychotest: Jaki jest Twój typ mężczyzny?

Zawsze jeden z przedstawionych elementów wyróżnia się na tle innych. Dla każdego będzie to inny obiekt, w zależności od indywidualnych cech charakteru czy danego momentu w życiu. 

Psychotest: Wybierz jedną sukienkę

Niewinna zabawa może okazać się zaskakująca i odkryć tajemnice naszej osobowości. Dlatego weź oddech i popatrz na poniższe zdjęcie. Która sukienka przyciąga Cię najsilniej? 

Jeśli już wiesz, przeczytaj rozwiązanie poniżej.

Sukienka numer 1

Ten wybór charakteryzuje typowe romantyczki, które patrzą na świat przez różowe okulary. Wierzysz w ludzi, masz do nich ogromne zaufanie i dostrzegasz ich unikalne cechy, przez co czasem jesteś postrzegana trochę jak naiwna dziewczynka. 

Taka osobowość pomaga Ci jednak osiągać rzeczy wielkie i rozwijać karierę, może nawet marzenia jeszcze z czasów dzieciństwa. Sukienka w groszki cechuje osoby empatyczne i wrażliwe, które przyciągają przyjaciół jak magnes, dzięki swojej lojalności i otwartości. 

Sukienka numer 2

Oryginalną kreację w płatki śniegu wybierają stylowe kobiety, które uwielbiają być podziwiane i adorowane. To ambitne perfekcjonistki, które dążą do ideału w każdej sferze swojego życia.

Ciężko znoszą krytykę i starają się wcale nie wspominać o swoich porażkach. Ich wirtualny profil może wyglądać na pozbawiony problemów, ale w rzeczywistości wcale tak nie jest.

Sukienka numer 3

Twoją uwagę zwróciła granatowa, rozkloszowana suknia z paskiem w talii? Najwyraźniej jesteś wolną duszą, którą wyjątkowo trudno rozgryźć. Każdy zastanawia się, co tak naprawdę chodzi Ci po głowie.

Faceci nie mają z Tobą łatwo, a w związku jesteś spontaniczna i nieprzewidywalna. Ustalasz własne zasady, a Twoje myśli wybiegają poza utarte schematy. Zdanie innych raczej Cię nie interesuje.

Sukienka numer 4

Błękitna sukienka zarezerwowana jest dla Perfekcyjnej Pani Domu. Lubisz dbać o swoje domowe gniazdko i rodzinną atmosferę. Jesteś pełna altruizmu i stawiasz potrzeby innych ponad własnymi.

Gościnności, cierpliwości oraz opanowania można Ci pozazdrościć. Koleżanki kochają przychodzić do Ciebie po mądre rady, ale chwilami powinnaś zrobić też coś dla siebie.

Zobacz również: Psychotest: Która para jest według Ciebie najszczęśliwsza?

Polecane wideo

Pokazała, jak naprawdę wyglądają najtańsze suknie ślubne z Internetu
Pokazała, jak naprawdę wyglądają najtańsze suknie ślubne z Internetu - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 28.06.2021 18:49
3 i się zgadza
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.06.2021 08:48
A jeżeli wybiorę wszystkie?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie