Psychotest obrazkowy zdradzi szczegóły Twojej osobowości. Co zauważyłaś jako pierwsze?

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie i momentalnie wszystko staje się jasne.
Psychotest obrazkowy zdradzi szczegóły Twojej osobowości. Co zauważyłaś jako pierwsze?
fot. dreamstime.com
21.06.2021
Wiktoria Sobocińska

Psychotestów obrazkowych nigdy nie za wiele. To doskonała zabawa dla tych, którzy chcą poznać sekrety swojej osobowości, o których być może nie mieli wcześniej pojęcia i to w błyskawicznym tempie. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie i momentalnie wszystko staje się jasne. 

Zobacz również: Psychotest: Jaki jest Twój typ mężczyzny?

Utrudnienie tkwi jednak nie tylko w tym, że na obrazku znajduje się kilka postaci, ale ważne jest pierwsze wrażenie, tzw. głos intuicji, który nie został zagłuszony żadnymi analizującymi myślami.

Psychotest obrazkowy: Co zauważyłaś jako pierwsze?

Nasze decyzje mówią naprawdę sporo na temat naszych cech charakteru. Możesz potraktować to ćwiczenie z przymrużeniem oka, ale może akurat dla Ciebie rozwiązanie będzie miało głębszy sens i pozwoli Ci znaleźć odpowiedź na nurtujące Cię od dawna pytanie...

Popatrz na powyższą ilustrację i bez dłuższego zastanowienia wybierz tylko jeden symbol. To, co przyciąga Cię najsilniej, wiele mówi na temat Twoich konkretnych cech oraz uosobienia. 

Jeżeli jesteś już pewna, przeczytaj rozwiązanie poniżej.

Drzewo

Jeśli w pierwszej kolejności rzucił Ci się w oczy rysunek czarnego drzewa, oznacza to, że w życiu kierujesz się rozsądkiem i zdobytą do tej pory wiedzą. Potrafisz czerpać z doświadczeń i uczysz się na własnych błędach.

Jest w Tobie mnóstwo kreatywności i masz milion pomysłów na minutę. Nie przepadasz jednak za ryzykiem i wolisz przewidywalne sytuacje, w których czujesz się bezpiecznie. 

Goryl

O czym świadczy wybór głowy małpy? Cechuje Cię wysoka inteligencja i błyskotliwość, natomiast masz spore trudności w komunikacji z innymi. Od dawna czujesz się inna na tle swoich znajomych, głównie dlatego, że... patrzysz na nich z góry. 

Musisz nauczyć się przyjmować też perspektywę innych osób i zrozumieć, że pod maską pewności siebie, jest w Tobie wiele wrażliwości.

Lew

Kolejny symbol zwierzęta kojarzy się z siłą i odwagą. Nie brakuje Ci zdecydowania i inicjatywy w życiu, którą rzadko oddajesz komuś innemu. Po prostu musisz mieć nad wszystkim kontrolę.

W związku lubisz dominować, a w kontakcie z ludźmi masz swoje zdanie i trudno Ci zaakceptować krytykę. Potrzebujesz w życiu więcej dystansu.

Ptaki (lub ryby)

Jeżeli zwróciłaś uwagę na najmniejsze szczegóły obrazka, świadczy to o łatwości dostosowywania się do innych osób. Jesteś otwarta na innych i czasami bywasz naiwna, dlatego nie możesz pozwolić sobie na wykorzystywanie. Pracuj nad asertywnością i umiejętnością stawiania granic. 

Masz w sobie wiele zachwytu nad pięknem, które Cię otacza. Może nawet przejawiasz jakiś talent artystyczny, który boisz się pokazać światu. Więcej odwagi!

Zobacz również: Kim tak naprawdę jesteś? Każdy na tym obrazku widzi coś innego!

Polecane wideo

Miesiąc urodzenia a osobowość: Za co inni Cię uwielbiają i z jakich powodów działasz im na nerwy?
Miesiąc urodzenia a osobowość: Za co inni Cię uwielbiają i z jakich powodów działasz im na nerwy? - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie