Psychotest: Jaki jest Twój typ mężczyzny?

Spójrz na obrazek i poznaj swój wymarzony typ faceta. To zajmie dosłownie kilka sekund!
Psychotest: Jaki jest Twój typ mężczyzny?
Źródło: kolezanka.com
16.06.2021
Wiktoria Sobocińska

Psychotesty obrazkowe potrafią czasami nieźle nas zaskoczyć. Wszystko za sprawą błyskawicznego działania naszej podświadomości, która podsuwa nam odpowiednie rozwiązania, jeszcze zanim do analizującego umysłu dotrze cała treść zadania. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie - i już! 

Zobacz również: Psychotest obrazkowy: Co zauważyłaś jako pierwsze?

Dzięki poniższemu testowi dowiesz się, czego tak naprawdę szukasz u płci przeciwnej. Mimo, że wydaje Ci się, że wiesz jakie cechy charakteru i wyglądu zewnętrznego odpowiadają Ci najbardziej, Ty wciąż powielasz te same schematy i nie możesz znaleźć swojej drugiej połówki? Może pora odpuścić i zdać się na wewnętrzną intuicję...

Jaki jest Twój typ mężczyzny? Wybierz jedną postać

Popatrz na obrazek i nie zastanawiając się dłużej wybierz jedną postać. A potem przeczytaj rozwiązanie.

Mężczyzna numer 1

Czasem czujesz się w środku małą dziewczynką i szukasz kogoś, kto się Tobą "zaopiekuje". Zabierze na wycieczkę, przygotuje romantyczną niespodziankę i będzie prawił komplementy. Potrzebujesz nieustannej adoracji i uwagi w związku.

Twój mężczyzna musi być dojrzały, zaradny i zdecydowany. Dobrze, gdyby miał wyczucie stylu i... dużo pieniędzy. Chcesz być jego życiowym priorytetem. 

Mężczyzna numer 2

W relacji to Ty chcesz dominować i podejmować decyzje, dlatego szukasz kogoś, komu łatwo będzie pójść z Tobą na kompromis. Urzekają Cię romantyczni chłopcy o dobrym sercu. Zwracasz uwagę na ich piękne oczy i uśmiech. 

Jesteś silną kobietą, która potrzebuje kogoś, kto pokaże Ci, jak kochać i odpuszczać, aby zachować równowagę w związku.

Mężczyzna numer 3

Potrafisz zawrócić facetom w głowie, ponieważ bardzo trudno Ci zaimponować. Oczekujesz od mężczyzn zaangażowania i otwartego umysłu. Lubisz rozmawiać godzinami na głębokie tematy.

Twój ukochany z jednej strony musi być wrażliwy, a z drugiej przebojowy, tak samo jak Ty. Liczy się dla Ciebie również to, jak zachowuje się w towarzystwie i przy Twoich znajomych. 

Mężczyzna numer 4

W związkach szukasz przede wszystkim wyzwań. Intrygują Cię trudni, zagadkowi, zamknięci w sobie mężczyźni, do których możesz powoli się zbliżać... a oni otwierają się na Ciebie. Nic dziwnego, że często wątpisz w miłość, ponieważ sama lubisz "utrudniać sobie życie". 

Ważny jest dla Ciebie schludny wygląd, kreatywność i inteligencja. Przeciętne relacje i powielanie schematów Cię nie interesują. Twój facet musi być po prostu wyjątkowy i niepowtarzalny. 

Zobacz również: Spójrz na obrazek i dowiedz się, za co ludzie Cię kochają. To zajmie kilka sekund!

Polecane wideo

Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski
Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna w naszym kraju. Oto nowy Mister Polski - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie