Szukają testerów prezerwatyw!

Producent zastrzega, że może to być praca na „rynku lokalnym”, ale także „w terenie”. Referencje mile widziane.
Szukają testerów prezerwatyw!
11.12.2009

Kilka tygodni temu australijski oddział firmy Durex zorganizował nabór na stanowisko testera prezerwatyw. 200 pełnoletnich szczęśliwców otrzymało produkty warte 60 dolarów - każdy z nich wypróbował je podczas miłosnych igraszek, a na koniec podzieli się wrażeniami z producentem. Dodatkową zachętą była możliwość wygrania tysiąca dolarów premii.  

Teraz ten kontrowersyjny pomysł trafił do Polski – w serwisach ogłoszeniowych pojawiły się oferty firmy Rosetex, która poszukuje osób odpowiedzialnych za „promowanie marki w trakcie spotkań z partnerami” i „testowanie produktów w najróżniejszych sytuacjach”. Kandydat musi być osobą sprawną fizycznie oraz z poczuciem humoru. Wymagana jest także umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych i łatwość w nawiązywaniu nowych znajomości. Co w zamian? Zdobycie doświadczenia, nienormowany czas pracy i… satysfakcja. Producent zastrzega, że może to być praca na „rynku lokalnym”, ale także „w terenie”. Referencje mile widziane.

  Czy pozwoliłybyście swoim facetom na udział w tego typu testach? Jeśli tak, a wasz mężczyzna przebrnie przez proces rekrutacyjny i zdobędzie wymarzone stanowisko – koniecznie dajcie znać!

Patryk Latacz

Zobacz także:

Studenci dostaną tanie prezerwatywy! Czy zainstalowane na uniwersytetach automaty z tanimi prezerwatywami rozwiążą problem?

UWAGA, wadliwe prezerwatywy! Czy trafiły do Polski?  Specjaliści alarmują, że chińskie kondomy nie zabezpieczają przed ciążą i chorobami przenoszonymi drogą płciową, a w dodatku mogą powodować podrażnienia.

 

Polecane wideo

Komentarze (52)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.03.2019 08:03
ch*j wam w du*y ku*wy jeb*ne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.12.2009 22:47
Tutaj wpisz treść komentarza...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2009 23:22
HAHA !! Mojemu chłopakowi bym pozwoliła na takie testowanie, ale tylko ze mną !! ^^
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2009 01:03
Kocham się z moim facetm od 2,5 roku używamy durexów i do tej pory nie wpadlismy:D nie pękła ani jedna a miesiecznie zuzywamy ich koło 9 ;) więc durex jest naprawdę dobry a ci co gadają to pewnie przedziurawili pazurami no i maja wyrzuty do durexa... bezsens
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2009 21:13
każda prezerwatywa może pęknąć bez względu na firmę :) ja jednak doradzam tabletki antykoncepcyjne, one nie pekają ;) a sa dużo skuteczniejsze i tańsze niż kondom+tabletka "po". ja bym się zgodziła na testowanie pod warunkiem że mój facet testowałby je tylko ze mna :)
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie